Agnieszka Kaczorowska pokazała twarz młodszej córki. Jaka podobna do taty!

Agnieszka Kaczorowska pokazała córkę

Agnieszka Kaczorowska pokazała córkę

Agnieszka Kaczorowska nie zwykła pokazywać twarzy swoich dzieci, ale poniedziałek opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak wygląda jej młodsza córka. Do kogo jest podobna?

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo aktywną użytkowniczką social mediów i można ją nazwać, wziętą influencerką. Znalazła swoja przestrzeń w sieci i świetnie realizuje się w ulubionej tematyce, między innymi zdrowia i macierzyństwa.

Wśród jej licznych postów na próżno jednak szukać zdjęć, na których widać twarze jej córeczek. Aktorka jakiś czas temu zamieściła na Instagramie długi wpis o tym, dlaczego nie chce ich pokazać. Chce, by jej córki pozostały anonimowe, a jednym z głównych powodów jest to, że pragnie uchronić dzieci przed hejterami, którzy z pewnością zaatakowaliby niewinne maluchy, by dotrzeć do ich mamy.

Nie wyobrażam sobie tworzyć dodatkową przestrzeń do hejtowania moich dzieci. Pokazując ich twarze, zapewne spotkałyby się z okropną oceną tych, którzy chcieliby, aby zabolało mnie – wytłumaczyła.

Kolejny powód ukrywania twarzy dzieci, to ochrona przed przestępstwami w sieci:

Chcę uchronić moje dziewczyny przed tym, aby ich twarz zapowiadała dziwne artykuły czy strony www, już nie mówiąc o gorszych sytuacjach… Pedofilia, porwania. Wolę nawet o tym nie myśleć!

Aktorka przyznała przy tym, że wielokrotnie kusiło ją, by pochwalić się dziećmi. Zawsze jednak powstrzymuje ją rozsądek. W poniedziałek zrobiła jednak wyjątek i pokazała młodszą córeczkę.

Agnieszka Kaczorowska pokazała twarz młodszej córki

Agnieszka Kaczorowska od trzech lat skupia się przede wszystkim na rodzinie. W 2018 roku poślubiła Macieja Pelę. Rok później na świecie pojawiła się ich starsza córeczka Emilka. Tuż po jej narodzinach rodzina przeprowadziła się do nowego domu, a w lipcu zeszłego roku małżonkowie doczekali się kolejnego dziecka. Urodziła się Gabrysia.

Aktorka i tancerka nie ukrywa, że rodzina jest jej całym świtem, czego dała wyraz w najnowszym poście, przy okazji pokazując kawałek twarzy młodszej z dziewczynek.

Kocham kocham kocham !
Taki nam się tulasek trafił.

Moje rodzina to moja siła. To oni dodają mi +100 do mojej mocy…niezależnie co, ile i jak się dzieje, mam tych co mnie kochają i zawsze będą mnie kochać… a ja będę kochać ich. #lovefirst – napisała dumna mama.

https://www.instagram.com/p/CfCb_UhDO-s/

Na opublikowanym zdjęciu widać profil Gabrysi. Nie możemy się oprzeć wrażeniu, że jest bardzo podobna do taty. Co sądzicie?


Agnieszka Kaczorowska pokazała córkę

Agnieszka Kaczorowska pokazała córkę

Agnieszka Kaczorowska pokazała córkę

Agnieszka Kaczorowska pokazała córkę

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×