Szukaj

Agnieszka Kaczorowska w półnagiej ciążowej sesji tuż przed porodem! Nawet jej mąż oszalał na widok tych zdjęć!

Agnieszka Kaczorowska już niebawem urodzi swoje pierwsze dziecko. Tancerka jest na ostatniej prostej, zatem jej brzuch ma już imponujący rozmiar. Przyszła mama postanowiła tuż przed porodem utrwalić swój wygląd podczas zmysłowej sesji ciążowej. Efekt powala na kolana.
Agnieszka Kaczorowska nago

Agnieszka Kaczorowska nago

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Ewa Farna pierwszy raz została mamą, na podobną informację z niecierpliwością czekają fani Bożenki z Klanu, czyli zmysłowej Agnieszki Kaczorowskiej. Tancerka wraz ze swoim mężem Maciejem są już przygotowani na powitanie swojego pierwszego maluszka. Poród zbliża się wielkimi krokami, jednak – jak sama celebrytka stwierdziła – ostatnia prosta jej ciąży trwa najdłużej.

Kaczorowska skrupulatnie relacjonuje cały przebieg ciąży za pośrednictwem Instagrama. Fani Agnieszki wiedzą zatem prawie wszystko o swojej idolce. Teraz tylko czekamy na słodkie foto z bobaskiem prosto z porodówki. Zanim jednak to nastąpi, gwiazda w ostatnim trymestrze ciąży postanowiła zafundować sobie niezwykłą sesję zdjęciową. Efektami spotkania z fotografem, przyszła mama natychmiast podzieliła się z internautami.

Na Instagramie gwiazdy Klanu pojawiły się przepiękne czarno-białe zdjęcia, na których ciężarna aktorka prezentuje swój wielki nagi brzuch:

Wszystkie mamusie i przyszłe mamusie są zgodne, że ta „ostatnia prosta” trwa najdłużej???? I ja zgadzam się z tym bezapelacyjnie! Dziękuję za piękne pamiątkowe zdjęcia – napisała Agnieszka.

Widok ciężarnej Kaczorowskiej pozującej z nagim brzuchem wywołał wielkie poruszenie na jej profilu. Fani natychmiast wyrazili swój ogromny zachwyt pod zdjęciami swojej idolki. Najciekawszy jest jednak komentarz małżonka Agnieszki. Dumny Maciej Pela nie wytrzymał i skomentował śliczną sesję swojej ukochanej:

A! jaką ja mam piękna żonę!

Podobnego zdania są fani aktorki, którzy nie szczędzili jej komplementów:

  • Ale cudo!!! Ale żałuję, że nie zrobiła takich zdjęć
  • Wyglądasz cudnie
  • Ostatnia prosta jest długa chyba tylko przy pierwszym dziecku
  • Wyglądasz bosko w tej ciąży
  • Pięknie ciąża Ci służy

Zobaczcie jak pięknie Agnieszka wygląda przed porodem.

View this post on Instagram

Wszystkie mamusie i przyszłe mamusie są zgodne, że ta „ostatnia prosta” trwa najdłużej???? I ja zgadzam się z tym bezapelacyjnie! ???? ________________________ Na szczęście, choć myśli głównie kręcą się wokół ostatnich przygotowań, to równolegle dzieje się wiele innych rzeczy… I tak m.in. : ???????? zachęcam #brzuchatki z Warszawy, aby dołączały do nas na zajęcia taneczno-wzmacniające dla kobiet w ciąży w @danceworld_by_a_kaczorowska ???? . ???????? mamy jeszcze wolne miejsca na półkolonie dla dzieci w @danceworld_by_a_kaczorowska na początku wakacji ???? . ???????? szykujemy dla Was wyjątkową ofertę warsztatową na sierpień, także zachęcamy do śledzenia FB i IG #danceworldbyagnieszkakaczorowska aby być na bieżąco z tym co się u nas dzieje???????????? __________________________ Dziękuję @zolinaphoto_by_dorotagraczyk za piękne pamiątkowe zdjęcia???? A kto ma wątpliwości czy zrobić sobie sesję w ciąży to zaglądajcie na mojego YT ???????? rozmawiamy o tym w odcinku 12. #BędęMamą ❗️

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążową sesję i została niemiłosiernie skrytykowana! Ostra jatka będzie miała swój finał w sądzie

Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w taniej sukience z sieciówki! Za 150 złotych ubrała się jak światowa gwiazda!

Agnieszka Kaczorowska wyprawiła baby shower w Dniu Matki! Głównym gościem babskiej imprezy był… jej mąż!


Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją sesję ciążową

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją sesję ciążową

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją sesję ciążową

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją sesję ciążową

Agnieszka Kaczorowska wyprawiła ogrodowe baby shower w Dniu Matki!

Agnieszka Kaczorowska wyprawiła ogrodowe baby shower w Dniu Matki!

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem

Agnieszka Kaczorowska chwali się ciążowym brzuszkiem

Agnieszka Kaczorowska chwali się ciążowym brzuszkiem

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska urodzi córeczkę czy synka?

Agnieszka Kaczorowska urodzi córeczkę czy synka?

×