Szukaj

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda jej nowy dom. Już sama łazienka robi wrażenie

Agnieszka Kaczorowska dzieli się ze swoimi fanami niemal każdą sferą swojego życia. Ostatnio w końcu pokazała też łazienkę. Zobaczcie, jak szykownie.
Agnieszka Kaczorowska - pokazała łazienkę

Agnieszka Kaczorowska - pokazała łazienkę

Agnieszka Kaczorowska relacjonuje na Instagramie głównie sprawy związane z macierzyństwem, małą Emilką oraz związku z Maciejem Pelą. Niedawno jednak pokazała też swoją łazienkę. Pomieszczenie wygląda bardzo elegancko.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie córki! Emilka nieźle podrosła

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją łazienkę

Agnieszka Kaczorowska informowała już, że jest w trakcie urządzania swojego nowego domu. Okazuje się, że ma bardzo dobry gust. Pokazała swoją łazienkę i zachwyciła fanów.

Pomieszczenie jest bardzo przestronne i jasne, a kolorem dominującym jest biały. Wszystko urządzane jest bardzo minimalistycznie.

Ściany oraz jednokomorowa umywalka są białe. Przeszklony prysznic to najnowszy hit, jeżeli chodzi o wystrój łazienki, a Agnieszka Kaczorowska doskonale o tym wie. Jego prostota pasuje do domu urządzonego w każdym stylu.

Uwagę przyciąga także duże lustro bez ramy, które optycznie powiększa pomieszczenie i je rozjaśnia, a które jest nad umywalką i jest kolejnym hitem w łazience aktorki.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nowym zdjęciem Emilki. Urocze zdjęcia z rodzinnego spaceru

View this post on Instagram

Kochani, to już ostatnie zadanie z naszego challenge'u ❗️ Dajcie znać jakie znacie dobroczynne właściwości kwasu hialuronowego w walce o zatrzymanie młodości skóry oraz wskażcie, które z nich uważacie za szczególnie cenne i dlaczego❓ _____________ 3 osoby, które udzielą najciekawszych odpowiedzi otrzymają set trzech produktów @lorealskin wraz z kosmetyczką.???????? Regulamin konkursu???????? http://bit.ly/HyaluronSpecialist_Regulamin_IV _____________ Dzięki za liczny udział w poprzednich zadaniach challenge’u! Fajnie się czyta Wasze odpowiedzi☺️???? #czasdzialanatwojakorzysc #wspolpracaLOrealParis #lorealskin #hyaluronspecialist #lorealparis #challenge

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Kaczorowska ma fantastyczne poczucie stylu. Łazienka jest piękna, nic w niej nie jest przesadzone, wszystko do sienie idealnie pasuje. Fani docenili piękno wnętrza i skomplementowali aktorkę:

  • To łazienka w Waszym domu Agnieszko?! Gustownie!
  • O, jaka piękna łazienka!
  • Ale pięknie!
  • Wow, cudnie – piszą obserwujący.

Sama właścicielka także wygląda pięknie, pielęgnując urodę. Zresztą w takim wnętrzu, to sama przyjemność.

 

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska na imprezie bez męża i córki! Dawno nie wyglądała tak dobrze. Już sam makijaż robi wrażenie!


Agnieszka Kaczorowska pokazała łazienkę

Agnieszka Kaczorowska pokazała łazienkę

Agnieszka Kaczorowska - 3 miesiące Emilki

Agnieszka Kaczorowska - 3 miesiące Emilki

Agnieszka Kaczorowska i Emilka

Agnieszka Kaczorowska i Emilka

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×