Agnieszka Kaczorowska karmiła piersią w parku. Nagle podeszła do niej obca kobieta i zaczęła dyskutować. Gwiazda wszystko opisała

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się w sieci bardzo intymnym kadrem. Gwiazda pokazała, jak karmi młodszą córeczkę piersią. Co zrobiła jedna z jej fanek? Opowiedziała, jak zachowała się napotkana kobieta.

Agnieszka Kaczorowska do show-biznesu trafiła gdy miała zaledwie kilka lat. Jako mała dziewczynka dołączyła do obsady serialu Klan. W najdłużej nadawanej w Polsce telenoweli wcieliła się w postać Bożenki Lubicz, którą gra do dzisiaj. Teraz jest już dorosłą kobietą i dosłownie dorastała na oczach widzów. Szybko pojawiły się dla niej także inne propozycje z branży. Została między innymi trenerką w Tańcu z Gwiazdami, ponieważ od dziecka związana jest także z parkietem.

Śliczna blondynka nadal pracuje przed kamerami i bywa na branżowych imprezach, ale od trzech lat skupia się przede wszystkim na rodzinie. W 2018 roku poślubiła Macieja Pelę. Rok później na świecie pojawiła się ich starsza córeczka Emilka. Tuż po jej narodzinach rodzina przeprowadziła się do nowego domu, a w lipcu zeszłego roku małżonkowie doczekali się kolejnego dziecka. Urodziła się Gabrysia.

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak karmi córkę piersią

Agnieszka od narodzin pierwszej córki mocno ograniczyła życie w blasku fleszy. Teraz na pierwszym miejscu zdecydowanie stawia rodzinę i swoje dzieci. Mocno skupiła się też na prowadzeniu social mediów. Gwiazda mówi i pisze tam przede wszystkim o temacie macierzyństwa. Dla wielu młodych mam stała się skarbnicą wiedzy. Rozprawia o swoich doświadczeniach i poleca sprawdzone produkty.

Dzisiaj postanowiła poruszyć bardzo ważny temat, a mianowicie kwestie karmienia piersią. Młoda mama mocno promuje tę metodę. Swój wpis opatrzyła intymnym kadrem z córką. Możemy na nim zobaczyć, jak podczas spaceru nad jeziorem karmi Gabrysię na ławce. Przytoczyła też ciekawą anegdotę związaną z jedną z fanek. Kobieta podeszła do niej i podziękowała za to, że promuje naturalną metodę podawania pokarmu.

O #kp pisałam przez ostatnie 3 lata wiele razy. Ostatnio podeszła do mnie Pani (w realu!) i podziękowała za to co robię w kwestii promowania karmienia piersią. Zrobiło mi się bardzo miło.

Dlatego po raz kolejny…zachęcam Mamuśki do #kp . Cudowna sprawa! I tak, wiem, bywają trudności. Ja też miałam przy pierwszej córeczce. Z pomocą specjalistki szybko zaczęłam cieszyć się karmieniem. Jestem przekonana, że 90% sukcesu to głowa. Świadomość wyzwań związanych z #kp jest niesamowicie ważna, bo już wiesz że tak może być, że wszystko jest ok i przede wszystkim co możesz zrobić, kogo poprosić o pomoc.

Fani w komentarzach opisały swoje doświadczenia w karmieniu piersią, ale też zachwyciły się ujmującym kadrem. Takie zdjęcia to piękna pamiątka dla mamy i córki, a wdzięczność fanek na pewno zostanie w pamięci Agnieszki.


Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska karmi córkę i zajmuje się starszą córką

Agnieszka Kaczorowska karmi córkę i zajmuje się starszą córką

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×