Szukaj

Agnieszka Kaczorowska porównała zdjęcia z pierwszej i drugiej ciąży. Zmiany, jakie zaszły przez dwa lata widać gołym okiem

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska zestawiła ze sobą niemal dwa identyczne zdjęcia zrobione w ciągu dwóch lat. Zarówno ona sama, jak i internautki, zauważyły spore zmiany, jakie zaszły w tym czasie.

Agnieszka Kaczorowska oczekuje na narodziny drugiego dziecka. Gwiazda serialu Klan kilka miesięcy temu ogłosiła szczęśliwą nowinę, którą opatrzyła piękną sesją zdjęciową w objęciach męża. Chociaż na samym początku nie potwierdzała pojawiających się plotek o powiększeniu rodziny, to od momentu, gdy druga ciąża przestała być tajemnicą, chętnie chwali się kolejnymi kadrami z brzuszkowych sesji. Aktorka nigdy nie ukrywała, że chce mieć dużą rodzinę. W macierzyństwie czuje się doskonale, dlatego nie można się dziwić, że razem z mężem, Maciejem Pelą, szybko zdecydowali się na kolejnego potomka.

Gwiazda doskonale sprawdza się w roli mamy małej Emilki. Córeczka aktorki w tym roku będzie świętowała swoje drugie urodziny, a od momentu jej narodzin Agnieszka stała się prawdziwym drogowskazem dla innych młodych mam. Chętnie odwiedzają one jej profil, na którym pokazuje ona nie tylko swoją codzienność, ale także prawdziwe oblicze macierzyństwa.

Agnieszka Kaczorowska porównała zdjęcia z pierwszej i drugiej ciąży

Agnieszka każdą ze swoich ciąż uwieczniła podczas licznych sesji zdjęciowych. Gwiazda ma mnóstwo pięknych pamiątek w postaci kadrów z tego wyjątkowego okresu. Wieloma z nich pochwaliła się na Instagramie i za każdym razem zbierała mnóstwo zachwytów. Ostatnio na jej profilu pojawił się kolejne ujęcia z brzuszkowej sesji, jednak tym razem towarzyszyła jej także mała Emilka.

Agnieszka jest już na ostatniej prostej do porodu i właśnie teraz przyszła pora na małą refleksję. Aktora postanowiła porównać ze sobą zdjęcia z pierwszej i drugiej ciąży. Ma na sobie identyczną stylizację i stoi w tej samej pozie. W opisie wyznała jednak, że w czasie, który dzieli te zdjęcia, czyli okresie dwóch lat, zaszła w niej spora przemiana.

Nie tylko czuję, że bardzo się zmieniłam, ale jak widać, to też bardzo widać… Mam wrażenie jakby na tych zdjęciach były dwie inne kobiety. A to po prostu JA. Dwa lata różnicy. Nie tylko ścięłam włosy… Z jednej strony złagodniałam, a z drugiej dojrzałam. Doświadczenia zmieniają rysy. Inne myślenie, jeszcze większy dystans do wszystkiego. Jeszcze silniejsze priorytety. Niezmiennie szczęśliwa. Pewna. Spokojna.

Fanki od razu ruszyły z komentarzami. One też zauważyły, że w życiu Agnieszki w ciągu dwóch lat sporo się zmieniło.

  • Niesamowita zmiana, jakby z jednej strony była dziewczyna, a z drugiej dojrzała kobieta.
  • Ale piękne te zdjęcia.
  • Bardziej pewna siebie. Bardziej świadoma.
  • No zmieniłaś się – tam wyglądałaś jak dziewczyna 🙂 Dziś jesteś bardziej dorosła, ale również piękna.

Aktorka bardzo dojrzała, jednak tak jak piszą fanki, cały czas jest równie piękna. Nie pozostaje nic innego, jak czekać razem z przyszłą mamą na narodziny jej drugiej córki i podziwiać kolejne ciążowe kadry.


Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×