Szukaj

Agnieszka Kaczorowska eksponuje ciążowy brzuszek w obcisłym golfie. Doskwiera jej tylko jeden problem

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska chwali się ciążowym brzuszkiem

Agnieszka Kaczorowska za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą. Była gwiazda Tańca z Gwiazdami szczęśliwą nowinę wyjawiła w Sylwestra. Teraz regularnie chwali się ciążowym brzuszkiem, udostępnia nagrania na swoim blogu parentingowym i opowiada fankom o ciąży. Okazuje się jednak, że małe Pelątko daje jej się we znaki. Co doskwiera Agnieszce?

Dla Macieja PeliAgnieszki Kaczorowskiej ostatnie miesiące minionego roku i te, które dopiero nadejdą, w przyszłości będą stanowić zbiór bardzo sentymentalnych wspomnień. Para pobrała się w sierpniu, a cztery miesiące później ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Choć na początku ich relacji ludzie sądzili, że to tylko przelotny romans, wygląda na to, że związek aktorki i jej wybranka jest trwały i bardzo szczęśliwy. Młodzi przyszli rodzice nie kryją ekscytacji z powodu nadchodzącej wielkimi krokami nowej „roli”, w której będą mogli się sprawdzić.

Agnieszka, która zwykle niechętnie mówi o swoim życiu, ciążą bombarduje fanów ze wszystkich stron. Otworzyła parentingowego bloga, chwali się brzuszkiem i chętnie wymienia doświadczeniami ze swoimi ciężarnymi lub „dzieciatymi” wielbicielkami. Gwiazda nie ukrywa jednak, że ciąża ma również te gorsze strony. Zauważyła to między innymi w ostatnim poście na Instagramie, w którym chwaliła się sporym brzuszkiem. Co napisała?

Jak ja kocham to nasze Pelątko! ❤️ Rośnie pięknie, dokazuje i zabiera mamie dużo energii …I tak bardzo się nie mogę go doczekać na świecie…

Agnieszka w jednym z pierwszych wywiadów na temat początków ciąży wspominała, że była ciągle zmęczona. Najwyraźniej ten „objaw” będzie jej towarzyszył już do końca ciąży. Ale za to ile szczęścia przyniosą narodziny Pelątka! 🙂

Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w mini bryluje na salonach. Nie zdołała zamaskować brzuszka!

Agnieszka Kaczorowska odsłoniła ciążowy brzuszek, ale to jej mąż skradł zdjęcie! Co za uroczy gest

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są gotowi by zostać rodzicami. To zachowanie ich zdradziło!


Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem w mini

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem w mini

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w Pytaniu na śniadanie

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w Pytaniu na śniadanie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×