Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch po drugiej ciąży. Odważne wdzianko obnażyło jej sekret

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska kilka miesięcy po drugim porodzie zdecydowała się pokazać brzuch. Czy udało jej wrócić już do formy sprzed ciąży?

Agnieszka Kaczorowska jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Na każdym kroku udowadnia, że skrywa wiele talentów i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Od kilku lat z powodzeniem łączy pracę z macierzyństwem. Swój sukces przeniosła również do sieci. Prowadzi profil na Instagramie, który obecnie obserwuje ponad 406 tys. osób oraz kanał na YouTube. W publikowanych treściach chętnie opowiada o swoich córeczkach: 2-letniej Emilce i kilkumiesięcznej Gabrysi.

Aktorka świetnie odnajduje się w roli mamy, dlatego też nie ukrywa, że w przyszłości bardzo chciałaby mieć synka.

Po połówkowym USG mamy stuprocentową pewność: będziemy mieli drugą córeczkę! Maciek śmieje się, że obsługę dziewczynki już zna. Coś czuję, że będzie kolejna córunia tatusia. Już zapowiedziałam Maćkowi, że jeszcze upomnę się o syna — powiedziała w rozmowie z Party.

Kaczorowska urodziła drugiego dziecko pod koniec lipca tego roku. Radosną nowinę przekazała za pośrednictwem Instagrama. Krótko po tym, jak Gabrysia przyszła na świat, udostępniła na swoim profilu pierwsze rodzinne kadry.

Z miłości i w imię miłości!

Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA […].

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch po porodzie

Od tamtego pamiętnego wydarzenia minęły niespełna 4 miesiące. Gwiazda przez długi czas ukrywała ciążowy brzuszek pod połami ubrań, nie mniej jednak w domowym zaciszu w pocie czoła pracowała nad powrotem do dawnej sylwetki. Proste ćwiczenia okazały się bardzo skuteczne, ponieważ już teraz Agnieszka ma idealnie płaski brzuch. W najnowszym wpisie zamieszczonym w mediach społecznościowych opowiedziała o swojej przemianie.

Moje ciało po drugiej ciąży.

Jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań to „jak mieć taką sylwetkę po dwóch ciążach?”.

Może Was zaskoczę, ale moim zdaniem nie warto o tym za wiele myśleć.

W dalszej części publikacji zwróciła się do swoich obserwatorek z prośbą o to, by nie porównywały się do innych kobiet. Zachęciła je do tego, by zaakceptowały swoje ciało, ponieważ pod każdym względem jest ono wyjątkowe. Przyznała również, że nie stosuje specjalnych ćwiczeń. Kilogramy pozostałe po ciąży straciła, dzięki wykonywaniu prostych czynności domowych.

[…] Czy moje ciało jest idealne? Jasne, że nie. Jest jednak wyjątkowe, bo jest MOJE. Oczywiście, że po brzuszku widać, że jest pod dwóch ciążach, aczkolwiek kocham go BARDZO za wszystko co przeszedł i na razie nie męczę go specjalnymi ćwiczeniami. Możliwe, że przyjdzie na taki trening odpowiedni czas… jeszcze nie teraz. Na razie trenuję tak jak pokazałam Wam na wczorajszym filmiku, czyli po prostu będąc mamą w codziennych czynnościach […].

Wpis opatrzyła dwiema fotografiami, na których pozuje w beżowym komplecie składającym się z jeansów oraz polówki na długi rękaw. Obcisła stylizacja wyraźnie podkreśla jej sylwetkę, jednak na potwierdzenie wcześniejszych słów, Kaczorowska podniosła materiał i zaprezentowała brzuch.

Pod publikacją przybywa komentarzy z komplementami:

  • Super Pani wyglada!
  • No Aga , wyglądasz jak milion dolarów.
    Gratulacje i pozdrowienia.
  • Cudowna.
  • Figura boska.

Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda codzienna rutyna treningowa Agnieszki.

Trzeba przyznać, że Kaczorowska wygląda fenomenalnie. Aż trudno uwierzyć, że ma za sobą dwa porody.


Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×