Szukaj

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córką na pierwszym rodzinnym spacerze! W takim samym wózku swoje dzieci woziła Victoria Beckham

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Mela zaliczyli pierwszy rodzinny spacer z córką! Para pochwaliła się zdjęciami z tego szczególnego dla nich wydarzenia. Jaki wózek dla noworodka kupiła aktorka?
Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

26 lipca Agnieszka Kaczorowska urodziła śliczną córkę. Ta informacja uradowała wszystkich fanów serialowej gwiazdy, która od 9 miesięcy regularnie relacjonowała przebieg swojej ciąży. Po narodzinach dziecka nie zabrakło zapierających dech w piersi relacji prosto z porodówki. Tancerka pokazała już swoją kruszynkę, zaprezentowała także zdjęcie swojego małżonka, który z dumą opiekuje się córeczką. Młodzi rodzice nie ukrywają swojego wielkiego szczęścia.

Dzisiaj odtwórczyni roli Bożenki z Klanu pochwaliła się pierwszym rodzinnym spacerem z kruszynką. Kaczorowska i Maciej Pela wybrali się na krótki marsz po osiedlowych uliczkach. Niestety spacer nie trwał długo, ponieważ Kaczorowska jeszcze nie doszła do siebie po porodzie:

Za nami pierwszy spacer. Pogoda idealna! Dla mnie jeszcze taki godzinny spacer to maraton, ale to i tak była ogromna przyjemność – napisała Agnieszka

Na zdjęciu widać, że córka aktorki jeździła w bardzo modnym wśród gwiazd, nowoczesnym wózku. Wystarczy wspomnieć, że taki sam model miała dla swoich dzieci Victoria Beckham. Cena ekskluzywnego pojazdu to ponad 4 tysiące złotych:

 Tylko mąż nie chciał oddać wózka… Tak go duma rozpierała – wyznała Agnieszka.

Kaczorowska jak do tej pory regularnie udostępnia relacje z domowych pieleszy. Czekamy zatem na kolejne słodkie fotki.

Zobaczcie jak wyglądają szczęśliwi rodzice.

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w ramionach męża bryluje na salonach. Brzuszek podkreśliła boską kreacją!

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska jedzie na porodówkę! Aktorka pokazała zawartość swojej torby szpitalnej! Wyprawka dla dziecka to cały sklep kosmetyczny! Czego tam nie ma!


Agnieszka Kaczorowska pierwszy spacer z corką,

Agnieszka Kaczorowska pierwszy spacer z córką,

Agnieszka Kaczorowska pierwszy spacer z córką,

Agnieszka Kaczorowska pierwszy spacer z córką,

Agnieszka Kaczorowska niewyspana kilka dni po porodzie

Agnieszka Kaczorowska niewyspana kilka dni po porodzie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×