Agnieszka Kaczorowska o trudach macierzyństwa. Nie jest tak kolorowo jak na Instagramie. „Płaczę z bezsilności”

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska wychowuje z mężem dwie córki. W nowym wywiadzie otworzyła się na temat macierzyństwa. Co powiedziała? Czasami nie jest łatwo. 

Agnieszka Kaczorowska z show-biznesem związana jest od dziecka. Jako siedmioletnia dziewczynka dołączyła do obsady serialu Klan, w którym gra do dzisiaj. Wciela się tam w postać Bożenki Lubicz. Chociaż nie spowodowało to, że została aktorką, która pojawia się w kasowych produkcjach, to cały czas jest obecna w show-biznesie.

Obecnie jest jedną z bardziej popularnych influencerek wśród gwiazd. Z dużym zaangażowaniem prowadzi swoje konto w social mediach. Czas na bycie w social mediach poświęca zwłaszcza po tym, jak została mamą.

Gwiazda skupia się obecnie na wychowaniu córek. Razem ze swoim mężem Maciejem Pelą wychowują: 3-letnią Emilię oraz niemal dwuletnią Gabrielę. Macierzyństwo stało się dla Kaczorowskiej sensem życia.

Rodzice dla dziecka powinni być bezpieczną przystanią, a nie drugim frontem. Dlatego jestem i zawsze będę…dokładnie tyle ile one będą potrzebowały – swego czasu pisała w mediach społecznościowych.

Agnieszka Kaczorowska o trudach macierzyństwa

Agnieszka Kaczorowska zazwyczaj pokazuje w sieci jedynie pozytywne treści. Swego czasu narzekała nawet na „modę na brzydotę” wśród młodych mam. Udowadniała, że kobieta jest w stanie być atrakcyjna i zadbać o siebie, nawet gdy ma małe dzieci pod opieką. Teraz w nowym wywiadzie przyznała, że nie jest tak idealnie, a nawet jej zdarzają się momenty zwątpienia. Młoda mama czasami nawet uroni łzę spowodowaną niemocą.

Ja też czasem płaczę z bezsilności. Ja też mam takie dni. Też jestem człowiekiem – powiedziała dla Party.pl.

Wytłumaczyła również, że poza chwilami zwątpienia przeżywa też piękne momenty.

Równolegle z tym, co jest przytłaczające i trudne, płynie tyle wspaniałości z bycia rodzicem i tyle można z tego czerpać dla siebie, że szkoda by było, żeby niektórzy tylko i wyłącznie ze strachu, bo znają jedną część tego wszystkiego, rezygnowali z tego, co mogliby mieć piękne – dodała.

Jak widać każdej mamie zdarzają się trudne emocje.

Agnieszka Kaczorowska o udziale córek w reklamach

Córki Agnieszki Kaczorowskiej od najmłodszych lat pojawiają się na Instagramie. Chociaż nie pokazuje ona ich twarzy, to dziewczynki biorą udział w kampaniach reklamowych. Co na ten temat sławna mama powiedziała reporterce Jastrząb Post?

No niestety tak to jest interpretowane. Ale może to one zbierają na swoje konto, które kiedyś będzie mogło dać im świetny start w dorosłość? Wszystko zależy od punktu widzenia. Ludzie patrzą z klapkami na oczach – tak, jak jest łatwiej, jak jest prościej, jak jest w zgodzie z modą. A ja zachęcam do tego, żeby zadbać o swoje życie – wyjaśniła.


Agnieszka Kaczorowska tak się zapamiętała w zabawie z córkami, że pokazała ich twarze

Agnieszka Kaczorowska tak się zapamiętała w zabawie z córkami, że pokazała ich twarze

Agnieszka Kaczorowska tak się zapamiętała w zabawie z córkami, że pokazała ich twarze

Agnieszka Kaczorowska tak się zapamiętała w zabawie z córkami, że pokazała ich twarze

Agnieszka Kaczorowska z córkami ozdobiła dom

Agnieszka Kaczorowska z córkami ozdobiła dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×