Szukaj

Agnieszka Kaczorowska z bólem przyznała się do błędu jaki popełniła po narodzinach córki. Drugi raz już tego nie zrobi

Agnieszka Kaczorowska - trudy macierzyństwa

Agnieszka Kaczorowska - trudy macierzyństwa

Agnieszka Kaczorowska szczerze o trudach łączenia kariery z macierzyństwem. Przyznała się do błędu, którego dzisiaj bardzo żałuje i już wie, że nie popełni go po narodzinach drugiego dziecka.

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Chociaż przez pewien czas ukrywała rosnący brzuszek, już tego nie robi. Co jakiś czas pokazuje w sieci nowe zdjęcia, na których eksponuje krągłości i na ten temat udziela wywiadów. W rozmowie z Jastrząb Post pochwaliła się, że dziecko przyjdzie na świat nieco wcześniej, niż zakładała:

To nie było tak, że planowaliśmy to i stwierdziliśmy, że teraz zachodzimy w ciążę. Ale też nie było niespodzianką ani wpadką. Po prostu chcieliśmy drugie dziecko, daliśmy sobie na to swobodę i w głowie i wszędzie, że po prostu tak wyszło.

Niedawno zdradziła także płeć dziecka, a w najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat trudów łączenia kariery z macierzyństwem.

Agnieszka Kaczorowska o trudach łączenia macierzyństwa z karierą

Agnieszka Kaczorowska w 2018 roku poślubiła tancerza Macieja Pelę, którego poznała rok wcześniej. 26 lipca 2019 roku na świat przyszła ich córeczka, Emilia. Para już wkrótce przywita na świecie drugą dziewczynkę.

Aktorka niedawno udzieliła wywiadu Oskarowi Netkowskiemu. Przyznała, że życie rodzinne jest dla niej najważniejsze:

Rola mamy i żony, to najważniejsze role w moim życiu. Ja się w tym spełniam. Fajnie, że mogę łączyć to z pracą. To dla mnie ważne, że w jedną całość to zamykam. Gdybym miała wybierać, to pewnie, że wybrałabym dom. To mi daje szczęście

Łączenie obowiązków zawodowych i domowych nie zawsze było dla niej łatwe. Kaczorowska wyznała, że niejednokrotnie przeżywała trudne chwile:

Bycie mamą to nie tylko nazwa, ale czas, który poświęcamy rodzinie, dziecku. Miałam taki moment, że dużo mnie nie było i miałam momenty, że wracałam ze łzami w oczach. Powiedziałam sobie, że stop, bo ten czas nie wróci.

Agnieszka Kaczorowska po pojawieniu się drugiej córeczki zamierza zrobić sobie przerwę w karierze.

Nie zatrudniamy opiekunki. Moja mama nam pomaga, ale to my chcemy wychowywać nasze dzieci. Pierwsze lata życia są najważniejsze. Chcę wychować Emilkę na mądrą córkę, która będzie miała duże poczucie własnej wartości (…) Częścią mojej pracy są social media. To zajmuje dużo czasu, wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Ale jeżeli chodzi o serial, czy inne projekty, które robię poza domem, to na pewno na parę miesięcy odpocznę. Z dwójką dzieci będzie inaczej.

Jak wam się podoba podejście Kaczorowskiej do macierzyństwa?


Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek

Agnieszka Kaczorowska - gwiazdy świętują drugi dzień Wielkanocy

Agnieszka Kaczorowska - gwiazdy świętują drugi dzień Wielkanocy

Agnieszka Kaczorowska – Wielkanoc 2021

Agnieszka Kaczorowska – Wielkanoc 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×