Szukaj

Agnieszka Kaczorowska pierwszy raz skomentowała swój ślub! Czy wszystko było tak, jak sobie to wymarzyła?

Agnieszka Kaczorowska o ślubie

Agnieszka Kaczorowska zdradza kulisy ślubu

Związek Agnieszki Kaczorowskiej z Maciejem Pelą był sporym zaskoczeniem. Kilka tygodni wcześniej rozstała się przecież z Maciejem Zadykowiczem i nikt nie sądził, że zakocha się tak szybko. Ona postanowiła pójść nawet o krok dalej – nie tylko oddała swoje serce nowemu mężczyźnie, ale także zaręczyła się i… wyszła za mąż.

Jastrząb Post jako pierwsze poinformowało o tym, że do ślubu już doszło. Para pobrała się nad morzem w Toskanii, w otoczeniu najbliższych przyjaciół i rodziny. Agnieszka miała na sobie trzy pięknie suknie ślubne autorstwa Violi Piekut, która przygotowała dla niej dwie białe kreacje oraz trzecią, miętową.

W rozmowie z jednym z tabloidów Agnieszka pierwszy raz skomentowała swój ślub i wesele, przyznając, że organizacja nie była najłatwiejszym zadaniem:

Momentami to naprawdę graniczyło z cudem i wymagało od nas kombinowania niczym w filmach akcji. Wszystko od A do Z zorganizowaliśmy sami i wyszło tak, jak tego pragnęliśmy. Nic byśmy nie zmienili. – wyjawiła w rozmowie z Twoim Imperium

Agnieszka Kaczorowska zdradziła również, że podróż poślubna na Seszele była ich marzeniem od długiego czasu. Wyjechali do raju by cieszyć się pierwszymi dniami małżeństwa, a także by odpocząć. Organizacja ślubu i wesela, zwłaszcza poza granicami kraju, nie jest przecież spacerem po parku:

Jest to dla nas obojga wymarzony odpoczynek. Zapracowaliśmy sobie na niego, więc cieszymy się każdą minutą, którą jest nam dane tutaj spędzić – skwitowała aktorka

Pozostaje jedynie życzyć miłego wypoczynku i szczęścia na nowej drodze życia. 😉

Agnieszka Kaczorowska z ukochanym małżonkiem rozpoczęli swoją bajkową podróż poślubną! [DUŻO ZDJĘĆ]

Niepokojąco chuda Agnieszka Kaczorowska zrzuciła ciuszki na Islandii! Kusi swojego męża w szydełkowym bikini!

Ciasne, ale własne. W tym luksusowym mieszkanku żyją Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela!


Agnieszka Kaczorowska w bikini

Agnieszka Kaczorowska w bikini

Agnieszka Kaczorowska i Maciek Pela w podróży poślubnej

Agnieszka Kaczorowska i Maciek Pela w podróży poślubnej

Agnieszka Kaczorowska i Maciek Pela w podróży poślubnej

Agnieszka Kaczorowska i Maciek Pela w podróży poślubnej

×