Szukaj

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się nowym zdjęciem z sesji ciążowej. Szczęście aż kipi

Agnieszka Kaczorowska - zdjęcie w ciąży

Agnieszka Kaczorowska - zdjęcie w ciąży

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się na Instagramie kolejnym zdjęciem z pierwszej oficjalnej sesji ciążowej. To podziękowanie dla fanów za gratulacje.

Agnieszka Kaczorowska odkąd pierwszy raz zaszła w ciążę, bardzo prężnie działa na Instagramie. Dzieli się z internautami swoimi spostrzeżeniami na temat opieki i wychowania dziecka. Pokazuje sprawdzony przez siebie produkty, zdradza sekrety codziennego życia. Kiedy wprowadziła się do nowego domu, to swoją radością także podzieliła się w sieci.

Jej zawsze pozytywne podejście, uśmiech i zapewne także uroda, sprawiły, że ma sporą grupę obserwujących, którzy z niecierpliwością czekają na nowości od swojej idolki. To właśnie oni pierwsi zaczęli dostrzegać, że Kaczorowska może być w drugiej ciąży. Dopytywali, czy Emilka zostanie starszą siostrą, dostrzegali też pierwsze krągłości, o których donosili w komentarzach pod zdjęciami, ale serialowa Bożena Lubicz konsekwentnie nie komentowała spekulacji.

Nawet skrytykowała niedyskretne insynuacje. W rozmowie z Plejadą powiedziała, że składanie gratulacji w momencie, w którym ktoś nie poinformował, że zostanie mamą, jest nie na miejscu.

Nadszedł jednak czas, że poczuła się na tyle pewna, że postanowiła podzielić się radością z fanami.

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Nowe zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska radosne informacje potwierdziła w rozmowie z Party. Wyznała, że marzy się jej synek:

Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa.

Zdradziła, że pierwsze tygodnie były dla niej trudne. Nie czuła się najlepiej, ale tu na wysokości zadania stanął jej mąż, Maciej Pela.

Miałam nudności, a przez trzy tygodnie spałam po kilkanaście godzin na dobę. Nie wiedziałam, że to w ogóle jest możliwe! Na szczęście mój mąż stanął na wysokości zadania i zajmował się Emilką.

Małżonkowie ciążę potwierdzili także sesją zdjęciową. Dzisiaj, dziękując za gratulacje, dorzucili kolejną fotkę.

Zasypaliście nas od wczoraj gratulacjami i pięknymi życzeniami, że aż buzia sama się śmieje… Dziękuuuuujemy !!!

Na fotografii widać, ile szczęścia przyniosła parze druga ciąża. Gratulujemy i już nie możemy się doczekać informacji o płci maluszka.


Agnieszka Kaczorowska - nowe zdjęcie w ciąży

Agnieszka Kaczorowska - nowe zdjęcie w ciąży

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×