Szukaj

Córka Agnieszki Kaczorowskiej ma królewską dietę! Tym samym Meghan Markle karmi Archiego

Agnieszka Kaczorowska karmienie Emilki

Agnieszka Kaczorowska karmienie Emilki

Agnieszka Kaczorowska na swoim Instastory ogłosiła przełomowy moment w życiu Emilki. Już za około 10 dni zacznie rozszerzać jej dietę. Wybrała niełatwą metodę, którą stosuje również Meghan Markle karmiąc Archiego. Jaką?

Agnieszka Kaczorowska relacjonowała w mediach społecznościowych całą swoją ciążę, a teraz kontynuuje i pokazuje pierwsze przełomowe miesiące życia Emilki.

Jak pamiętacie, pod koniec lipca ubiegłego roku na jej profilu pojawiły się pierwsze zdjęcia z córeczką. Ona i jej świeżo upieczony mąż – Maciej Pela – zostali rodzicami słodkiej dziewczynki. Jest ona oczkiem w głowie mamy i taty. Do pewnego czasu pokazywała też zdjęcia Emilii. Po nieprzyjemnościach, jakich stała się ofiarą, postanowiła zaprzestać. Jeśli już, to widzimy Emilkę bokiem lub z tyłu. Nie za za to najmniejszego problemu, żeby informować swoich fanów o przełomach w życiu jej rodziny, a takim jest niewątpliwie zmiana diety malucha

Agnieszka Kaczorowska – jaki sposób żywienia Emilki wybrała?

Na swoim Instastory pokazałą, że za około 10 dni podejmie pierwsze próby zmiany diety swojej córeczki. Emilka ukończyła 6 miesięcy, więc jej jadłospis należy urozmaicić. Jaki sposób wybrała? Zdecydowała się, że będzie to BLW. Popularna, zalecana przez pediatrów, chociaż niełatwa metoda żywienia niemowląt, którą również stosuje Meghan Markle.

Agnieszka Kaczorowska - dieta Emilki

Agnieszka Kaczorowska – dieta Emilki

Aktorka postanowiła się do tego momentu dobrze przygotować żeby nie popełnić błędów i nie zniechęcić Emilki.

Agnieszka Kaczorowska zastosuje BLW. Na czym polega metoda?

Kaczorowska ma w planach póki co zachęcać Emilkę do jedzenia innych potraw, wybrała metodę BLW (Baby Lead Weaning – bobas lubi wybór), która polega na tym, że dziecko wybiera z talerza to, na co ma akurat ochotę, co mu się podoba i czego chce spróbować. Musi mieć wybór i absolutnie nie może być przymuszane do jedzenia.

Ze względu na to, że jest to metoda czasochłonna, wymagająca cierpliwości i brudząca, ponieważ dzieci jedzą rękami i jedzenie szybko zamienia się w zabawę, nie jest zbyt popularna wśród rodziców, mimo że eksperci twierdzą, że jest najlepszą metodą nauki jedzenia i testowania smaków. Dodatkowo uczy też malucha samodzielności, poznawania swoich możliwości i rozwija motorykę. Jest obecnie najbardziej zalecaną z technik nauki jedzenia.

Jak się okazuje Agnieszka Kaczorowska dla swojej malutkiej córeczki wybiera wszystko co najlepsze i gotowa jest na wiele, żeby wspomóc rozwój Emilki. Życzymy wytrwałości.


Agnieszka Kaczorowska - dieta Emilki

Agnieszka Kaczorowska - dieta Emilki

Agnieszka Kaczorowska - wspiera WOŚP 2020

Agnieszka Kaczorowska - wspiera WOŚP 2020

Agnieszka Kaczorowska w nowym domu

Agnieszka Kaczorowska w nowym domu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×