Szukaj

Kuchnia Agnieszki Kaczorowskiej to raj dla gotujących. Gwiazda pochwaliła się stylowym wnętrzem

Agnieszka Kaczorowska: kuchnia

Agnieszka Kaczorowska: kuchnia

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie zaprosiła internautów do swojego mieszkania. Tym razem pokazała kuchnię. Jak wygląda?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w zeszłym roku kupili dom. Prace remontowe trwały kilka miesięcy. Małżonkowie wraz z córką wprowadzili się do niego tuż przed wybuchem pandemii. Jakiś czas później zaprosili ekipę Dzień Dobry TVNTancerka na antenie zdradziła, że bardzo cieszy się z terminu przeprowadzki:

Bardzo się cieszymy, że zdążyliśmy przed tą „trudną wiosną” i mogliśmy tutaj być już wcześniej i ten czas w takiej większej przestrzeni jest jednak łatwiej spędzać – mówiła Kaczorowska na antenie.

Agnieszka Kaczorowska pokazała kuchnię. Skąd kupiła meble?

Agnieszka nie ukrywa swojego mieszkania. Chętnie pokazuje go w social mediach, chwaląc się wybranymi fragmentami. Tym razem pochwaliła się stylowo urządzoną kuchnią. Jest nie tylko funkcjonalna, ale także bardzo ładna. To istny raj dla gotujących. Pomieszczenie ma szafki w białym kolorze, które są ustawione wzdłuż ścian wykończonych drewnem. Na podłodze znajdują się szare płytki, na oknach jasne żaluzje. Nie brakuje sprzętów AGD, wśród których znajduje się ekspres do kawy.

Kaczorowska w opisie pod zdjęciem zdradziła, że z mężem i córką spędzają mnóstwo czasu w kuchni. Maciej gotuje, dziewczyny mu pomagają:

Rodzinne gotowanie, czyli Tata szefuje w kuchni, a dziewczyny pomagają. Raz na kilka dni ogarniamy posiłki na przód, aby mieć choćby podstawę lub gotową całość do pomrożenia. Od kiedy Emi je z nami i my jemy znacznie zdrowiej, więcej planujemy i robimy zakupy z listą… Emilka wprowadziła do naszego życia ogromne zmiany w każdej sferze życia.

View this post on Instagram

Rodzinne gotowanie 👨‍👩‍👧, czyli Tata szefuje w kuchni, a dziewczyny pomagają.👨‍🍳 Raz na kilka dni ogarniamy posiłki na przód, aby mieć choćby podstawę lub gotową całość do pomrożenia.💪🏻 Od kiedy Emi je z nami i my jemy znacznie zdrowiej, więcej planujemy i robimy zakupy z listą…🙈 Emilka wprowadziła do naszego życia ogromne zmiany w każdej sferze życia.🥰 #Pelawkuchni #Pelakowelove #Pelakinanowym _________________________ Łapcie zniżkę do sklepu @philipiakmilano na 25% rabatu 👉🏻 hasło: Agnieszka 💪🏻 Kod obowiązuje na zestaw garnków optimum futuro, na filtr do wody i filtr powietrza.👌🏻 Zniżka ważna do 25.08 i dodaje się do rabatów, które są już na stronie.☺️ #philipiakmilano #philipiakmilanopoland

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Internautom podoba się wystrój. W komentarzach pod zdjęciem piszą:

  • Mam identyczny rozkład kuchni 🙂 nawet ekspres do kawy stoi w tym samym miejscu.
  • Rodzina marzeń, podobnie jak kuchnia. Piękna.
  • To prawda, że dzieci to rewolucja nawet w kuchni. Piękna z Was rodzinka.

A Wam jak się podoba ten wystrój?


Agnieszka Kaczorowska pokazała stylową kuchnię

Agnieszka Kaczorowska pokazała stylową kuchnię

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wykańczała dom

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wykańczała dom

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×