Agnieszka Kaczorowska ZMIAŻDŻYŁA „Taniec z Gwiazdami” w oficjalnym oświadczeniu. Jej szokujący wpis narobi zamieszania!

Agnieszka Kaczorowska taniec z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska taniec z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska rezygnuje z „Tańca z Gwiazdami”

Agnieszka Kaczorowska rezygnuje z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Opublikowała ostre oświadczenie i nie zostawiła na programie suchej nitki. Co napisała?

Agnieszka Kaczorowska – oficjalne oświadczenie na temat „Tańca z Gwiazdami”

Agnieszka Kaczorowska występowała w Tańcu z Gwiazdami od 2014 roku i to właśnie tam dała się widom poznać od zupełnie innej strony niż dotychczas. Piękna blondynka z Klanu zawojowała serca wszystkich, ale wygląda na to, że 2018 był jej ostatnim rokiem w show. Jak donosiło Jastrząb Post, Agnieszka miała podpaść Polsatowi reklamując swoją szkołę tańca po występie w programie. Okazuje się, że Kaczorowska miała kilka słów do dodania w tej sprawie.

Jak wyjawiła gwiazda w rozemocjonowanym poście, jej przygoda z Tańcem z Gwiazdami dobiegła końca, ponieważ program nie daje jej już ani satysfakcji, ani przyjemności:

Od 2014 roku uczestniczyłam także w programie Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami skąd część z Was może mnie kojarzyć. Choć tańczę od dziecka i odnosiłam zawsze niemałe sukcesy, to ogromna ilość ludzi dowiedziała się o tym kilka lat temu. Przeżyłam na parkiecie TzG 6. edycji, były wzloty i upadki, wygrane i przegrane, ale to co wyniosłam to przede wszystkim doświadczenie i mnóstwo wniosków. Wszyscy, którzy widzieli w piątki uśmiechnięte twarze i kolorowe sukienki, nie wiedzą ile tak naprawdę energii i zdrowia kosztuje ten program. Nie umiem robić coś na pół gwizdka, więc angażowałam się zawsze w to całą sobą, pracowałam znacznie więcej niż ktoś ode mnie wymagał, przez 7 dni w tygodniu po kilkanaście godzin dziennie. To przynosiło także samotność, bo gdzie czas na życie prywatne?! Obecnie jestem na innym etapie życia. Jestem szczęśliwą żoną, tworzę własną rodzinę i cenię sobie spokój oraz równowagę. Pracuję dużo, ale nie ZA DUŻO, osiągając prawdziwe szczęście. Nie zamierzam wracać do starych schematów.

Agnieszka Kaczorowska skrytykowała „Taniec z Gwiazdami”

W dalszej części swojego wpisu Agnieszka bezceremonialnie zmiażdżyła program:

To czego nie wiecie o TzG i zrozumieć pewnie mogą to tylko Ci, którzy się tam choćby na chwilę znaleźli, to fakt, że taniec jest tam tylko małym elementem. Ilość presji, czy cała nagonka medialna, która temu towarzyszy nie jest do zniesienia dla każdego…dlatego niektóre gwiazdy w głębi duszy poddają się po pierwszym czy drugim odcinku. Taniec jest dla każdego, ale to NIE JEST program dla każdego. Trzeba mieć bardzo silny kręgosłup i próbować bez względu na wszystko dobrze się tym bawić.

Tancerze są niestety często traktowani jak pionki. Kiedyś mi to nie przeszkadzało. Potakiwałam na większość pomysłów, strojów czy zasad, ale teraz
ważniejsze są dla mnie MOJE WARTOŚCI.

Agnieszka Kaczorowska nie wróci już do „Tańca z Gwiazdami”

Agnieszka nie ukrywała, że przed ostatnią edycją Tańca z Gwiazdami przeczuwała już, że to jej ostatni raz:

Już przed ostatnią edycją TzG intuicja podpowiadała mi, że to nie jest już program dla mnie, że ta przygoda się skończyła, że tam się już nie rozwijam, że trzeba iść do przodu. Zgodziłam się jednak, z czysto biznesowego względu – dla promocji swojej szkoły.
Wiedziałam jednak, że ja już tam nie pasuję. Ten parkiet to miejsce dla tancerzy na innym etapie życia.
Sam program też niestety idzie w innym kierunku niż ten, który jest spójny z moją wizją przyszłości.

Ponadto nie mam możliwości prowadzenia szkoły wraz z uczestnictwem w tym programie, robiąc obie rzeczy na 100%, a inaczej nie umiem.

Nie wezmę udziału w najbliższej edycji Tańca z Gwiazdami.
Nie sądzę też, abym tańczyła w jakiejkolwiek w przyszłości… Mam inne plany i marzenia.

Będziecie za nią tęsknić?

TYLKO U NAS! Agnieszka Kaczorowska nie zatańczy już w „Tańcu z gwiazdami”! Wiemy czym podpadła w Polsacie!

Agnieszka Kaczorowska kupiła dla swojego męża wypasiony prezent urodzinowy! O swoim luksusowym geście natychmiast poinformowała na Instagramie!

Najpiękniejsza para w show-biznesie! Agnieszka Kaczorowska z mężem spędzają razem każdą sekundę!

 


scena z: Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Agnieszka Kaczorowska skrytykowała książkę Kuby Wojewódzkiego

Agnieszka Kaczorowska skrytykowała książkę Kuby Wojewódzkiego

Komentarz Agnieszki Kaczorowskiej do plotek o romansie z Kubą Wojewódzkim

Komentarz Agnieszki Kaczorowskiej do plotek o romansie z Kubą Wojewódzkim

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×