Szukaj

Agnieszka Kaczorowska z córką na pierwszych zagranicznych wakacjach! To prezent od męża gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela we wrześniu wybiorą się na wakacje. Kto w tym czasie zajmie się ich córką? Jak rodzicielstwo wpłynęło na ich życie? 

Agnieszka Kaczorowska na temat macierzyństwa

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w zeszłym roku wzięli ślub. Para pobrała się w słonecznej Toskanii, a zdjęcia z tej uroczystości jeszcze przez wiele tygodni od tego wydarzenia, krążyły w sieci. Od tego momentu sporo się jednak zmieniło.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie córki! Emilka nieźle podrosła

Zakochani zostali rodzicami i powitali na świecie długo wyczekiwane dziecko – córeczkę, którą nazwali Emilka. To jednak niejedyna rewolucja. Małżonkowie kupili nowe mieszkanie, które właśnie jest w trakcie remontu i prawdopodobnie będzie gotowe dopiero na przełomie października i listopada.

Zanim jednak na dobre wprowadzą się do nowego domu, Pela i Kaczorowska wybiorą się na wakacje do Włoszech, a konkretniej nad jezioro Como, gdzie w kwietniu ubiegłego roku Maciej oświadczył się Agnieszce. Zakochani nie pojadą tam jednak tylko we dwójkę, ale w trójkę:

Oczywiście, że jedziemy w trójkę! – potwierdziła młoda mama w wywiadzie dla Gwiazdy&Styl

Zobacz: Imię córki Agnieszki Kaczorowskiej ujawnione! Jak ją nazwała?

Agnieszka Kaczorowska o macierzyństwie

Emilka od momentu, w którym przyszła na świat, zawróciła rodzicom w głowie. Nic więc dziwnego, że nie chcą jej zostawiać na czas wyjazdu. Jak zdradziła Kaczorowska w wywiadzie dla magazynu Flesz, macierzyństwo wywróciło jej świat do góry nogami:

Zawsze miałam problem z tym, by wypoczywać i nic nie robić, a teraz jest zupełnie inaczej. Potrafię godzinami przyglądać się, jak maleńka śpi! Nie brakuje mi też cierpliwości podczas karmienia –  wyznała gwiazda w rozmowie z dziennikarzami magazynu.

View this post on Instagram

Wczoraj na IS zamieściłam Wam screen komentarzy, które pojawiły się na moim profilu i które są bez wątpienia karygodne. Podjęliśmy już stosowne kroki, aby takie działanie nie pozostało bezkarne. ???? Chciałabym przy tej okazji odpowiedzieć na masę pytań, o to czy będziemy pokazywać naszą córeczkę w internecie. Długo o tym myśleliśmy i postanowiliśmy nie publikować jej zdjęć, na których udostępnimy jej wizerunek, czyli na których widoczna będzie jej twarzyczka. I nie dlatego że jest taka „moda”, jak niektórzy twierdzą, ale właśnie ze względu na bezpieczeństwo ❗️ Z jednej strony w sieci nikt nie jest anonimowy, ale z drugiej jest to przestrzeń w której nic nie ginie. To co się dzieje w czeluściach internetu jest naprawdę przerażajace, a ludzi ze złymi intencjami jest niestety niemało. Dodatkowo wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma wolność wyboru i sam powinien móc zdecydować czy chce dzielić się swoimi zdjęciami. I choć jesteśmy odpowiedzialni za naszą córeczkę, to nie możemy podjąć za nią tej decyzji. To oczywiste, że zakochani w niej po uszy ???? chcielibyśmy pochwalić się całemu światu jaka jest śliczna i wspaniała (dla nas zawsze będzie najcudowniejsza pod słońcem❤️), ale najważniejsze dla nas jest to, aby była BEZPIECZNA. Dlatego właśnie wszystkie zdjęcia, które jej robimy, a jest ich niemało????, zostawiamy do naszego rodzinnego albumu. Jeśli będzie chciała się kiedyś nimi podzielić, to tak zrobi. My postaramy się, aby podjęła tę decyzję świadomie.???? ___________________________________ Na koniec, żeby zaspokoić Waszą ciekawość, to dzielimy się tym co możemy i nie stanowi zagrożenia… Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb… Oto Emilia Pela. ❤️ Na razie po prostu Emilka❤️❤️, a dla nas najczęściej Emi. ❤️❤️❤️ I to Wam musi wystarczyć. ???? __________________________________ #Pelakowelove . Dzięki @3kiwi.pl za grawer! #3kiwi #Stokke @stokkebaby #tripptrapp

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Agnieszka Kaczorowska nie publikuje twarzy dziecka. Dlaczego?

Dodajmy, że chociaż para jest zakochana w swojej córeczce, na ten moment nie chce publikować jej twarzy w sieci. Dlaczego? Wszystko przez bezpieczeństwo. Małżonkowie, już chwilę po narodzinach maleństwa, zaczęli otrzymywać groźby, a na profilu tancerki pojawiły się komentarze z anonimowych kont, w którym grożono dziecku.

Długo o tym myśleliśmy i postanowiliśmy nie publikować jej zdjęć, na których udostępnimy jej wizerunek, czyli na których widoczna będzie jej twarzyczka. I nie dlatego że jest taka „moda”, jak niektórzy twierdzą, ale właśnie ze względu na bezpieczeństwo. Z jednej strony w sieci nikt nie jest anonimowy, ale z drugiej jest to przestrzeń w której nic nie ginie – komentowali swoją decyzję małżonkowie.

Pomimo tego nadal publikują urocze zdjęcia dziewczynki, która z każdym dniem jest coraz większa.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska w „Dzień Dobry TVN” wyjawiła sekrety z sali porodowej! Opowiedziała też o powrocie do smukłej sylwetki

 


Agnieszka Kaczorowska w butach Wojas

Agnieszka Kaczorowska w butach Wojas

Agnieszka Kaczorowska - córeczka Emila Pela

Agnieszka Kaczorowska - córeczka Emila Pela

Agnieszka Kaczorowska pierwszy spacer z córką,

Agnieszka Kaczorowska pierwszy spacer z córką,

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×