Agnieszka Kaczorowska ma za sobą trudny czas. Pomoc specjalisty pozwoliła jej wyjść na prostą

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska wyznała, że ma za sobą trudny czas. Pomoc specjalisty pomogła jej wyjść na prostą. Jakie doświadczenie ma za sobą?

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Aktorka co jakiś czas pokazuje w sieci nowe zdjęcia, na których eksponuje krągłości i na ten temat udziela wywiadów. W rozmowie z Jastrząb Post pochwaliła się, że dziecko przyjdzie na świat nieco wcześniej, niż zakładała:

To nie było tak, że planowaliśmy to i stwierdziliśmy, że teraz zachodzimy w ciążę. Ale też nie było niespodzianką ani wpadką. Po prostu chcieliśmy drugie dziecko, daliśmy sobie na to swobodę i w głowie i wszędzie, że po prostu tak wyszło.

Zdradziła także płeć dziecka, a w najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat trudów łączenia kariery z macierzyństwem. Agnieszka tryska szczęściem i jest pełna optymizmu. Ma jednak za sobą bardzo trudny czas. Pomoc specjalisty pomogła jej wyjść na prostą.

Agnieszka Kaczorowska ma za sobą bardzo trudne chwile. Skorzystała z pomocy specjalisty

Agnieszka Kaczorowska taniec trenowała od 6 roku życia. Do tego pojawiała się na planie filmowym. Jej codzienność była podporządkowana obowiązkom, a poza pasją nie widziała życia. I nagle w 2012 r. doznała poważnej kontuzji.

Byłam w spadkowym momencie życia, kiedy doznałam kontuzji stopy i przestałam tańczyć sportowo. To wyglądało źle, bo zapowiadało się, że do tańca nie wrócę, a to było całe moje życie. Byłam na kanapie w gipsie i zaczęłam się obżerać, bo nie wiedziałam, co zrobić ze swoimi emocjami i co dalej. Moje życie tak naprawdę stanęło w miejscu. Nie widziałam przyszłości w żadnych kolorach – mówiła w Dzień Dobry TVN Agnieszka Kaczorowska.

Po wyleczeniu kontuzji wróciła na salę treningową, ale nie czuła już tego ognia i motywacji, jakie nakręcały ją wcześniej.

Później próbowałam wrócić do tańca sportowego, ale to było już bez sensu, bo w głębi siebie już tego nie chciałam – wyznała.

Wówczas Agnieszka Kaczorowska trafiła na książkę coachingową. Po jej przeczytaniu postanowiła skontaktować się z autorką. Udało się. Okazało się także, że Iwona Majewska-Opiełka organizuje roczne szkolenia, w których Agnieszka postanowiła wziąć udział. Do był moment, w którym zaczęła odzyskiwać optymizm i odnalazła dawna siebie.

To był początek świadomości, tego, że nad wszystkim da się popracować i warto to robić. Warto dać sobie na to czas, przestrzeń i spokój – powiedziała aktorka.

Mimo trudności Agnieszka nie porzuciła tańca, a od 2014 r. była trenerką i tancerką w programie Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Będąc w parze z aktorem Krzysztofem Wieszczkiem, sięgnęła po Kryształową Kulę.

Obecnie jest spełnioną mamą i żoną, a już niedługo jej rodzina powiększy się o kolejną córeczkę.


Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska - Gwiazdy na otwarciu showroomu

Agnieszka Kaczorowska - Gwiazdy na otwarciu showroomu

Agnieszka Kaczorowska w ciąży na planie Jaka to melodia?

Agnieszka Kaczorowska w ciąży na planie Jaka to melodia?

Komentarze

  • Gość pisze:

    O jakim trudzie ona mówi,co za bzdury,niech lepiej przyjrzy się ludziom,którzy mają dzieci niepełnosprawne,specjalnej troski i muszą sobie radzić sami.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×