Agnieszka Kaczorowska z córeczką wyszła ze szpitala. Karmi Gabrysię piersią i ogłasza zmiany: „Coś, co powinnam zrobić już poprzednim razem”

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska opublikowała pierwszy post z domu. Razem z córeczką wróciły ze szpitala. Co napisała celebrytka?

Plotki o tym, że Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży, zaczęły się pojawiać na początku 2021 roku. Internauci pod każdym zdjęciem, które aktorka udostępniała w sieci, pisali, że wygląda tak, jakby była w ciąży. Wreszcie gwiazda przerwała milczenie i w rozmowie z Party potwierdziła  domysły.

Potem Kaczorowska już nie ukrywała swojego stanu. Co jakiś czas w social mediach pokazywała rosnący brzuszek. W rozmowie z Party zdradziła, że nie zdążyła odpocząć między jedną a drugą ciążą.

Niespecjalnie (śmiech). Właściwie kiedy tylko skończyłam karmić piersią, od razu zaszłam w drugą ciążę. Zdążyłam przespać kilka nocy, wypić z mężem lampkę wina, ale najbardziej żałuję, że nie zjadłam kogla-mogla i tiramisu, bo w okresie karmienia nie można jeść surowych jajek.

Z kolei w wywiadzie dla Jastrząb Post ujawniła, że drugie maleństwo pojawi się wcześniej niż zakładali z mężem, Maciejem Pelą. Następnie wyznała, że spodziewają się córeczki, a Agnieszka żartowała, że jeszcze i na synka przyjdzie czas.

Po połówkowym USG mamy stuprocentową pewność: będziemy mieli drugą córeczkę! Maciek śmieje się, że obsługę dziewczynki już zna. Coś czuję, że będzie kolejna córunia tatusia. Już zapowiedziałam Maćkowi, że jeszcze upomnę się o syna.

Nie ukrywała także, jakie imię wybrali dla drugiej córki. Gabrysia do rodziny dołączyła 29 lipca. W niedzielę Kaczorowska opublikowała pierwszy post z domu. Co napisała?

Agnieszka Kaczorowska jest już z córką w domu. Karmi Gabrysię piersią

Agnieszka Kaczorowska pokazała pierwsze zdjęcie z córeczką z domu. Wyznała, że obie czuja się świetnie i zaczyna się ich wspólna podróż. Zaznaczyła, że jest też ważny dzień.

Dziś Światowy Dzień Karmienia Piersią. My już szczęśliwie w domu.

Zaczynamy przygodę z karmieniem od początku… Poprzednim razem trwała ona 16 miesięcy i było to niesamowite doświadczenie. Teraz też nie wyobrażam sobie inaczej!☺️
Na razie się siebie uczymy… – zaczęła post.

Następnie wyznała, że zamierza oddawać swój pokarm do banku mleka kobiecego.

Tym razem zamierzam jedno zmienić, chcę dodatkowo oddawać mleko do banku mleka kobiecego… Coś, co powinnam zrobić już poprzednim razem – kontynuowała.

Życzyła też wszystkim mamom karmiącym dużo wytrwałości.

Każda z nas dokonuje swoich wyborów. Za każdą z nas stoi inna historia. Temat karmienia jest drażliwy, o czym przekonuję się tutaj od ponad dwóch lat… Natomiast z okazji #swiatowydzienkarmieniapiersia
chcę po prostu z całego serca życzyć wszystkim mamom siły i wytrwałości w #KP .  Niesie to za sobą ogrom korzyści dla Maluszka i dla Mamy.

Pod postem Agnieszki posypały się komplementy i gratulacje dla mamy i maluszka.


Agnieszka Kaczorowska karmi dziecko piersią

Agnieszka Kaczorowska karmi dziecko piersią

Agnieszka Kaczorowska urodziła

Agnieszka Kaczorowska urodziła

Agnieszka Kaczorowska urodziła

Agnieszka Kaczorowska urodziła

Komentarze

 • Przyszłamami pisze:

  Ojej jakie maleństwo <3 ja też jestem na końcówce ciąży i wszystko dopinam na ostatni guzik. Właśnie przyszedł mi przeuroczy rożek z sensillo. Jestem tak podekscytowana przyjściem na świat córeczki 😉 5 razy już sprawdzałam torbę do szpitala 😀

 • Gość pisze:

  Pytasz a kogo to obchodzi ze urodzila. …po co to czytasz jak Cie noe interesuje?Ludzie sa przedziwni…

 • Gość pisze:

  A kogo to obchodzi i tak jej nikt nie lubi

 • Gość pisze:

  Z tymi korzysciami dla matki to bym nie przesadzala. Mleko nie bierze sie znikad. Jak sie nie ma czasu zjesc to wtedy aie traci na kosciach, zebach itd. Wiec nie dajmy sie zwariowac ze WHO mowi o 2 latach. Dzis mowi tak a za 10 lat powie co innego.

 • Magda pisze:

  Tiiia lampka wina. Bożenko wino pijemy w kieliszkach.

 • Gość pisze:

  Do Gość: tak promujcie brzydotę z Zośką Zborowską,

 • Dorina pisze:

  PAni Agnieszko, popieram Pani wypowiedzi i życzę wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Niech się uczy tolerancji i nie blokowania ludzi którzy nie muszą pokazywać że są piekni

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×