Z OSTATNIEJ CHWILI! Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! Pokazała ciążowy brzuszek!

Agnieszka kaczorowska jest w ciąży

Agnieszka kaczorowska jest w ciąży

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Tancerka pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem i oficjalnie poinformowała fanów, że spodziewa się dziecka. Kiedy urodzi? 

Agnieszka KaczorowskaMaciej Pela pobrali się w sierpniu w Toskanii w otoczeniu bliskich i przyjaciół. Wygląda jednak na to, że 2018 rok przyniósł w ich życiu nie tylko tę zmianę. Jak ogłosiła 31 grudnia na swoim Instagramie, gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim przystojnym mężem! Pokazała urocze zdjęcie, na którym sugestywnie trzyma się za brzuszek:

Dziś świętujemy radosną nowinę???? Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija. Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy… W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko ❤️ i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań…Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi. Dziękujemy za wszystkie życzenia, które od Was otrzymujemy, ale teraz najważniejsze, aby Pelątko było zdrowe…tego nam Kochani życzcie!
___________________
My życzymy Wam, aby cały przyszły rok otaczała Was miłość, abyście spełniali swoje marzenia, abyście mieli odwagę podejmować decyzje zgodnie z podpowiedziami płynącymi prosto z Waszych serc i abyście marzyli bez końca. Bawcie się wspaniale, świętujecie tak jak macie ochotę i wejdźcie w Nowy Rok z szerokim uśmiechem na twarzy????
#Pelakowelove
#AgnieszkaKaczorowska #momtobe#rodzew2019

Serdecznie gratulujemy!

Agnieszka Kaczorowska ZMIAŻDŻYŁA „Taniec z Gwiazdami” w oficjalnym oświadczeniu. Jej szokujący wpis narobi zamieszania!

TYLKO U NAS! Agnieszka Kaczorowska nie zatańczy już w „Tańcu z gwiazdami”! Wiemy czym podpadła w Polsacie!

Agnieszka Kaczorowska kupiła dla swojego męża wypasiony prezent urodzinowy! O swoim luksusowym geście natychmiast poinformowała na Instagramie!


Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pierwszy taniec

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pierwszy taniec

Agnieszka Kaczorowska z mężem – Boże Narodzenie, święta 2018

Agnieszka Kaczorowska z mężem – Boże Narodzenie, święta 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×