TVP szykuje petardę dla widzów z ciężarną Agnieszką Kaczorowską. To druga taka sytuacja w historii gwiazd „Klanu”

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska kilka tygodni temu potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Wielu fanów zastanawiało się, co stanie się z jej postacią w serialu Klan. Scenarzyści już mają pomysł. 

Agnieszka Kaczorowska kilka tygodni temu potwierdziła, że razem z mężem Maciejem Pelą spodziewają się drugiego dziecka. Ich pierwsza córeczka Emilka w tym roku będzie świętowała swoje drugie urodziny. Młodzi małżonkowie od samego początku planowali, że nie będzie ona jedynaczką. Aktorka idealnie odnajduje się w macierzyństwie, a córka jest jej oczkiem w głowie. W czasie pandemii świeżo upieczona mama stała się bardzo aktywna w sieci i na bieżąco pokazywała, jak spędza czas z dziewczynką.

Od kilku tygodni profil społecznościowy Agnieszki zalewają kolejne fotografie jej uroczego brzuszka. Ciąża zdecydowanie jej służy i trzeba przyznać, że wygląda zjawiskowo. Chociaż, jak wspominała, na samym początku walczyła z sennością i zmęczeniem, to teraz może już działać pełną parą. Ostatnio gwiazda razem z mężem i córeczką wyjechali na zasłużone wakacje, a my mogliśmy podziwiać krągłości Kaczorowskiej w bikini.

Co z postacią Agnieszki Kaczorowskiej w serialu Klan?

Agnieszka Kaczorowska jest widzom doskonale znana z serialu Klan. Do najdłużej emitowanej telenoweli w Polsce trafiła, jako mała dziewczynka. W postać Bożenki wciela się od 1999 roku. Dorastała na oczach widzów i chyba nikt nie wyobraża już sobie, by mogło jej zabraknąć w tej produkcji. Wielu fanów zastanawiało się, jak scenarzyści rozwiążą wątek serialu, gdy aktorka jest w drugiej ciąży. W takich przypadkach zawsze pojawia się kilka opcji. Najczęściej postać wyjeżdża na jakiś czas za granicę, lub również spodziewa się dziecka.

Scenarzyści Klanu wybrali tę drugą opcję, a serialowa Bożenka już niedługo dowie się, że zostanie mamą.

O ciąży serialowa Bożenka dowie się już wkrótce, co będzie dla niej wielkim zaskoczeniem. Czy jej dziecko będzie dorastało na planie, grając w produkcji ?  – zastanawia się „Super Express”.

W Klanie nie byłaby to pierwsza taka sytuacja. Wiele lat temu Małgorzata Ostrowska-Królikowska była w ciąży ze swoją córką Julką, a również grana przez nią postać została mamą. Córeczka gwiazdy od pierwszych dni życia była aktorką, a w serialu gra do dzisiaj.

Myślicie, że Agnieszka Kaczorowska zdecyduje się na taki krok?


Agnieszka Kaczorowska w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska - Finał Miss Polonia 2020

Agnieszka Kaczorowska - Finał Miss Polonia 2020

Piotr Cyrwus, Agnieszka Kaczorowska w

Piotr Cyrwus, Agnieszka Kaczorowska w "Klanie"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×