Szukaj

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z dzieciństwa i oczarowała fanów. Bardzo się zmieniła?

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie, pochwaliła się zdjęciami z przeszłości. Jak bardzo się zmieniła i jak na jej zdjęcia zareagowali fani?

Agnieszka Kaczorowska pokazała archiwalne zdjęcia

Agnieszka Kaczorowska niedawno została mamą. Powitała na świecie córeczkę Emilkę, która stała się całym jej światem. Po porodzie bardzo szybko wróciła do formy i służbowych obowiązków – w tym także na Instagrama, gdzie regularnie udostępnia nowe posty.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda jej nowy dom. Już sama łazienka robi wrażenie

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z młodości. Bardzo się zmieniła?

Niedawno właśnie tam podzieliła się z fanami wyjątkowym wpisem, w którym opowiedziała o tym, jak ważna jest rola tancerki w jej życiu. Przyznała, że taniec od zawsze był jej pasją, właśnie dlatego treningi zaczęła już w wieku 6 lat. Podkreślała, że zawsze była profesjonalistką:

 Trenowałam z klapkami na oczach. Prawie nic innego w życiu się nie liczyło. Gdy miałam wybierać pomiędzy treningiem a snem, nauką czy wyjściem z przyjaciółmi… zawsze wygrywał taniec! Byłam bardzo wymagająca i krytyczna w stosunku do siebie. To wszystko przez marzenia, które pojawiły się już w pierwszych latach… że chcę być najlepsza, że chcę być Mistrzynią Świata. Osiągnęłam swój cel w 2010 roku.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nowym zdjęciem Emilki. Urocze zdjęcia z rodzinnego spaceru

View this post on Instagram

Ja TANCERKA. #1 ???????? ________________ O moich rolach ciąg dalszy…☺️ To bardziej zawodowa rola, ale niesamowicie bliska memu sercu. Taniec od zawsze był moją pasją. Treningi tańca towarzyskiego zaczęłam w wieku 6 lat. Jest taka zabawna historyjka…bo pierwszy turniej zatańczyłam w parze z dziewczynką.???? Brakowało chłopców do tańca i mimo że byłyśmy jedyną taką parą, to turniej wygrałyśmy.???? Potem zaczęła się prawdziwa sportowa przygoda, czyli treningi kilka razy w tygodniu, a w weekendy zawody. Kolejne klasy taneczne, kolejne cele i kolejne tytuły. Jaką tancerką byłam????? Zawsze byłam w tej roli perfekcjonistką. Trenowałam z klapkami na oczach. Prawie nic innego w życiu się nie liczyło. Gdy miałam wybierać pomiędzy treningiem a snem, nauką czy wyjściem z przyjaciółmi… zawsze wygrywał taniec! Byłam bardzo wymagająca i krytyczna w stosunku do siebie. To wszystko przez marzenia, które pojawiły się już w pierwszych latach… że chcę być najlepsza, że chcę być Mistrzynią Świata. Osiągnęłam swój cel w 2010 roku (kto nie widział filmiku jak się cieszę z wygranej, to niech się cofnie na profilu do zeszłego roku lub znajdzie na YT…warto????). Po zdobyciu najważniejszego dla mnie tytułu zaczęłam się powoli zmieniać jako tancerka. Zaczęły się przemyślenia kim ja chcę być w przyszłości i czy rola tancerki to jedyna jaką chcę mieć w życiu… Był czas na kontuzję, dzięki której wiele sobie zdefiniowałam i potem przyszedł czas na decyzje… __________________ ???????? ciąg dalszy w kolejny poście???????????????? #AgnieszkaKaczorowska #AgnieszkaKaczorowskaPela

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Chociaż w kolejnych latach Kaczorowska nieco zmieniła priorytety, taniec nadal jest ważny w jej życiu:

Tancerką zawsze byłam i zawsze będę. Obecnie nie trenuję, ponieważ inne role są dla mnie priorytetowe. Nie mam też żadnego dużego celu związanego z tą rolą. Jestem teraz tancerką, która choć trochę tęskni za sceną, to najbardziej lubi tańczyć z mężem w domu.

Agnieszka Kaczorowska w 2017 roku

Agnieszka Kaczorowska w 2017 roku

Kaczorowska nie tylko udostępniła wpis, ale także pokazała zdjęcia z młodości – od czasów dzieciństwa, do 2018 roku, kiedy po raz ostatni pojawiła się na parkiecie Tańca z gwiazdami. Internauci byli nimi zachwyceni i przyznawali, że przez lata ani trochę się nie zmieniła:

  • Buzia ta sama od lat. Jak to możliwe?
  • Jaka słodka Agusia jak była mała. Teraz to piękna kobieta.
  • Rok 2000 piękne zdjęcie.
Agnieszka Kaczorowska w 1998 roku

Agnieszka Kaczorowska w 1998 roku

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie. Tego widoku nie da się zapomnieć


Agnieszka Kaczorowska w 1998 roku

Agnieszka Kaczorowska w 1998 roku

Agnieszka Kaczorowska w dzieciństwie, 2000 rok

Agnieszka Kaczorowska w dzieciństwie, 2000 rok

Agnieszka Kaczorowska w młodości, 2005 rok

Agnieszka Kaczorowska w młodości, 2005 rok

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×