Szukaj

Ciężarna Agnieszka Kaczorowska figluje w łóżku z nagim Maciejem Pelą! Takiej intymnej wspólnej sesji nigdy nie mieli!

Agnieszka Kaczorowska wychodzi za mąż

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w Gali

 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pojawili się po raz pierwszy we wspólnym wywiadzie i wspólnej sesji zdjęciowej dla Gali. Para pozuje w łóżku, zdradzając swoje intymne tajemnice.

Ciężarna Agnieszka Kaczorowska i jej przystojny mąż – Maciej Pela zaliczyli swoją pierwszą wspólną sesję okładkową! Małżonkowie w intymnej pozie w łóżku zdobią najnowsze wydanie Gali. Kaczorowska i Pela są małżeństwem od roku, ale jak sami wyjawili w wywiadzie, od pierwszego spotkania byli pewni, że chcą ze sobą spędzić całe życie. Agnieszka przed związkiem z Maćkiem zaliczyła kilka nieudanych romansów, jednak dopiero w ramionach Peli zamarzyła o rodzinie i dziecku.

Oprócz pięknych wspólnych zdjęć, małżonkowie zdradzili w Gali wiele ciekawostek oraz pikantnych szczegółów ze swojego związku. Z rozmowy dowiadujemy się jak wyglądały ich spektakularne zaręczyny.

 Maciek poprosił mnie o rękę nad jeziorem Como we Włoszech, było bajecznie. Ale to prawda, że minął zaledwie miesiąc od pierwszej randki, kiedy zaczęliśmy rozmawiać o dzieciach. Niewiele osób do tej pory o tym wiedziało. Byliśmy pewni, że chcemy ze sobą spędzić życie i nie mieliśmy wątpliwości co do dalszych decyzji.

Agnieszka Kaczorowska nie wyobraża sobie życia bez Maćka, choć są razem krótko, aktorka wie, że to jest ten, na którego czekała całe życie.

Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez Maćka – zdradza Agnieszka w “Gali”. – Tak naprawdę od zawsze chciałam mieć męża i dziecko. Tylko nie wiedziałam, kiedy będę na to gotowa i czy znajdę odpowiedniego partnera. Teraz wierzę, że marzenie, które nosiłam głęboko w sercu, okazało się na tyle silne, że rzeczywistość musiała się do niego dostosować.

Piękna Agnieszka niebawem zostanie mamą, w okresie ciąży aktorka nie czuje się najlepiej, ale wspiera ją małżonek, czy Maciek będzie dobrym ojcem?

Przez pierwsze trzy miesiące czułam się tragicznie, w zasadzie byłam wyłączona z życia. Miałam mdłości, brakowało mi sił. Maciek w tym czasie zajmował się domem: prał, gotował, podawał mi posiłki, kiedy nie miałam siły wstać. Ale też zastępował mnie w szkole tańca –  wyjawiła Kaczorowska w Gali

Cały wywiad i piękną sesję małżonków znajdziecie w kwietniowej Gali.

 

Agnieszka Kaczorowska eksponuje ciążowy brzuszek w obcisłym golfie. Doskwiera jej tylko jeden problem

Agnieszka Kaczorowska zachwyca ciążowym brzuszkiem! Nareszcie bardzo wyraźnie go widać

Ciążowy brzuszek Agnieszki Kaczorowskiej ledwo mieści się w ogrodniczkach. Ale szybko rośnie!


Agnieszka Kaczorowska sprawdzi się w roli żony i matki?

×