Szukaj

Agnieszka Kaczorowska świętuje 2. rocznicę ślubu za granicą. Zaczęła od gorącego zdjęcia w bikini

Agnieszka Kaczorowska - druga rocznica ślubu

Agnieszka Kaczorowska - druga rocznica ślubu

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela świętują swoją drugą rocznicę ślubu. Wybrali się razem z Emilką i zapowiadają dużo zdjęć.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela dwa lata temu wzięli ślub. Para pobrała się w słonecznej Toskanii. Świętując swoją pierwszą rocznicę, wrócili do Italii. Wybrali się tam razem z córeczką, nad jezioro Como, do miejscowości Bellagio. Wrócili do miejsca oświadczyn, było bardzo romantycznie. Już wtedy towarzyszyła im malutka Emilka.

Drugą rocznicę para także postanowiła uczcić poza granicami kraju. Dokąd polecieli?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela świętują 2. rocznicę ślubu

Agnieszka i Maciej stworzyli bardzo zgrany duet. Dopełnieniem ich szczęścia jest Emilka, która niedawno skończyła roczek. To wokół niej kręci się teraz życie Pelów. Oboje są bardzo aktywni na Instagramie, dzięki czemu możemy obserwować ich życie. Aktorka dzieli się z internatami swoimi radościami i czasem tez troskami. Tym razem pochwaliła się, że drugą rocznicę ślubu rodzina spędzi w Grecji, na Krecie.

Kaczorowska podzieliła się już pierwszym zdjęciem z mężem, na którym pozuje w bikini w egzotyczne wzory, zdradziła, że Emilka świetnie poradziła sobie w samolocie i obiecała, że będzie na bieżąco zdawać relację z podróży. Romantycznie.

Zaczynamy nasz wyczekany wyjazd rocznicowy. Dziś szybkie selfie, ale już widziałam kilka miejsc na piękne zdjęcia… także będziemy cykać. Powiem Wam szczerze, że bałam się tej pierwszej podróży samolotem z Emi…
Miałam przygotowane jej ukochane książeczki i kilka nowości, aby wzbudziły wieksze zainteresowanie. A ona była najbardziej zainteresowana wkładaniem i zdejmowaniem skarpetek, a potem poszła spać. Faktem jest, że ten lot udało się dobrać do pory jej drzemki, dlatego nie było problemu, aby większość czasu po prostu spała.  Jestem z nas dumna i muszę powiedzieć, że naprawdę dobrze zaczęliśmy to tygodniowe pożegnanie lata. Sorrry… Będziemy Was trochę zasypywać tym ciepełkiem… ☺️ Buziaki z Krety! – napisała.

View this post on Instagram

Zaczynamy nasz wyczekany wyjazd rocznicowy🥰☀️ Dziś szybkie selfie, ale już widziałam kilka miejsc na piękne zdjęcia… także będziemy cykać.😉 Powiem Wam szczerze, że bałam się tej pierwszej podróży samolotem z Emi… Miałam przygotowane jej ukochane książeczki i kilka nowości, aby wzbudziły wieksze zainteresowanie.😂 A ona była najbardziej zainteresowana wkładaniem i zdejmowaniem skarpetek, a potem poszła spać.😌 Faktem jest, że ten lot udało się dobrać do pory jej drzemki, dlatego nie było problemu, aby większość czasu po prostu spała. 💪🏻 Jestem z nas dumna i muszę powiedzieć, że naprawdę dobrze zaczęliśmy to tygodniowe pożegnanie lata.😉 Sorrry… Będziemy Was trochę zasypywać tym ciepełkiem… ☺️ Buziaki z Krety ! #crete #greece #2nd #anniversary #Pelakowelove #Pelakiwpodróży

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Fani Kaczorowskiej składają gratulacje pod postem i życzą wielu rocznic, pełnych miłości i w pięknych miejscach na świecie.


Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - druga rocznica ślubu

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - druga rocznica ślubu

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - ślub. Niepublikowane wcześniej zdjęcia

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - ślub. Niepublikowane wcześniej zdjęcia

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - ślub

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×