Szukaj

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela nie mieszkają w wymarzonych warunkach. Jak wygląda ich skromna kawalerka? Zobacz zdjęcia

Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska - mieszkanie

Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska - mieszkanie

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wkrótce zostaną rodzicami. Maleństwo na świecie pojawi się latem. Czy para do tego czasu spełni marzenie o nowym domu? Zobacz, jak wygląda ich mieszkanie obecnie.

Agnieszka Kaczorowska jeszcze dwa lata temu była singielką. Właśnie wtedy postanowiła zrealizować swoje marzenie o posiadaniu własnej szkoły tańca. Z pewnością nie spodziewała się, że decyzja o otwarciu własnego biznesu wywróci jej życie do góry nogami. Jedną z osób, która zgłosiła się do niej jako instruktor tańca, był Maciej Pela.

Między przyszłymi małżonkami od razu zaiskrzyło. Uczucie było na tyle silne, że już po miesiącu od pierwszej randki wiedzieli, że są sobie przeznaczeni. Potem przyszedł czas na zaręczyny, a następnie na bajkowy ślub we Włoszech. Po powrocie z podróży poślubnej zdecydowali się na powiększenie rodziny. Agnieszka początków swojej cięży nie wspomina najlepiej:

Przez pierwsze trzy miesiące czułam się tragicznie, w zasadzie byłam wyłączona z życia. Miałam mdłości, brakowało mi sił. Maciek w tym czasie zajmował się domem: prał, gotował, podawał mi posiłki, kiedy nie miałam siły wstać – podkreślała w magazynie Na żywo. 

Po ślubie para wspólnie zamieszkała w małym mieszkaniu Agnieszki na warszawskim Wilanowie.

Jak mieszkają Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela?

Agnieszka Kaczorowska swoje mieszkanie w stolicy kupiła w 2016 roku. Znajduje się ono na parterze i ma wyjście na taras. Z pewnością uwagę przykuwa salon połączony z kuchnią, dzięki czemu wydaje się, że 50-metrowy apartament jest jeszcze bardziej przestronny. Kuchnia urządzona jest w nowoczesnym stylu.

W oczy rzucają się m.in. ekspres do kawy, a także tablica, na której Kaczorowska może zapisywać ważne notatki. To także tam znajduje się okap, który na pierwszy rzut oka przypomina… telewizor.

W salonie zaś mieszczą się kanapa, a także stylowy fotel. Między kuchnią a salonem znajduje się rozkładany stół z rozkładanym blatem, dzięki czemu w ciągu chwili z mini stolika zmienia się w duży mebel, za którym mogą zasiąść licznie przybyli goście.

W sypialni Agnieszki Kaczorowskiej znajdują się: duża przeszklona szafa, łóżko z żółtym obiciem, a także toaletka z jasnymi żarówkami, dzięki którym aktorka jest w stanie przygotować profesjonalny makijaż w mgnieniu oka.

Agnieszka Kaczorowska zdecyduje się na drugie dziecko?

Okazuje się, że chociaż mieszkanie wydaje się być przestronne, jest nieco za małe dla czteroosobowej rodziny. Zwłaszcza, że podobno drugie dziecko Agnieszki Kaczorowskiej ma przyjść na świat możliwie jak najszybciej na pierwszym porodzie. Była tancerka Tańca z gwiazdami marzy bowiem o parce: dziewczynce i chłopcu. Nic więc dziwnego, że wpływ na decyzję o kolejnym członku rodziny para uzależnia od wymiany mieszkania na większe:

Wspaniale byłoby urządzić pokoik dla dziecka. Ale zobaczymy, na co pozwoli nam rzeczywistość – informuje aktorka.

Zobaczcie jak Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela mieszkają obecnie.

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w ramionach męża bryluje na salonach. Brzuszek podkreśliła boską kreacją!

Zobacz: Plejada gwiazd na otwarciu kliniki stomatologicznej: Agnieszka Kaczorowska, Kasia Cichopek, Ilona Felicjańska, Marcin Hakiel, Mandaryna, Maciej Pela, Paul Montana

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka! Będzie chłopczyk czy dziewczynka?


Agnieszka Kaczorowska pokazała mieszkanie

Agnieszka Kaczorowska pokazała mieszkanie

Agnieszka Kaczorowska pokazała mieszkanie

Agnieszka Kaczorowska pokazała mieszkanie

Agnieszka Kaczorowska pokazała mieszkanie

Agnieszka Kaczorowska pokazała mieszkanie

×