Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój córki w pełnej okazałości. Tu jest jakby luksusowo

Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój córki

Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój córki

Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój córki. Jak mieszka mała Emilka? Czy wystrój, na który zdecydowali się rodzice, podoba się internautom? 

Agnieszka Kaczorowska w 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Została żoną Macieja Peli, tancerza, z którym poznała się w szkole tańca. Owocem ich miłości jest córeczka Emilka, która przyszła na świat kilka miesięcy temu.

Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców. Zarówno Kaczorowska, jak i jej mąż spędzają z nią niemal każdą wolną chwilę, czym Agnieszka chętnie chwali się w sieci. Chociaż małżonkowie nie zdecydowali się pokazać twarzy córeczki, co jakiś czas publikują zdjęcia, na których odgrywa główną rolę.

Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój córki. Jak mieszka Emilka?

Tak jak w niedzielę, gdy tancerka pokazała, jak urządziła pokój Emilki. Okazuje się, że rodzice zdecydowali się na wystrój, w którym dominują drewniane elementy, a także przeważają szare i różowe kolory.

Pokój został urządzony w stylu skandynawskim, oczywiście zachowując dziecięcy charakter. Znajduje się w nim m.in. łóżeczko, a także mnóstwo zabawek, które nie tylko bawią, ale też uczą. Mieści się tam huśtawka podwieszana do sufitu, która niewątpliwie jest atrakcją dla maluszka. Jak wygląda pokój jej córeczki, możecie zobaczyć na prowadzonym przez tancerkę kanale YouTube.

By zachęcić do oglądania odcinka, na swoim Instaramie umieściła zdjęcie z córką. Emilka leży na macie i bawi się z mamą:

No to JEST. Odcinek specjalny „Jestem Mamą”! Zobaczcie pokój Emilki i dajcie znać czy Wam się podoba. Nam bardzo —skomentowała zdjęcie tancerka.

Na wpis entuzjastycznie zareagowali fani Kaczorowskiej, którzy w komentarzach pod zdjęciem komplementowali wystrój pomieszczenia:

  • Bardzo ładny i przytulny.
  • Śliczny, spokojny. Na pewno dziecko czuje się w nim bardzo bezpiecznie, tym bardziej że zawsze bawi się w nim z rodzicami. Rodzice dają bezpieczeństwo i spokój w miejscu, w którym nie panuje chaos. Gratuluje gustu 🙂
  • Piękny pokój. Idealny do zabawy, dużo miejsca do raczkowania.

Trudno nie zgodzić się z komentarzami. Pokoik urządzony jest bardzo gustownie.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska mocno ścięła włosy! Teraz są krótsze o 30 cm: „Aaaa! Zrobiłam to!”


Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska z córką Emilką

Agnieszka Kaczorowska z córką Emilką

Agnieszka Kaczorowska - jak urządziła pokój córki?

Agnieszka Kaczorowska - jak urządziła pokój córki?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×