Szukaj

Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w zielonej sukience eksponuje zaokrąglony brzuszek. „Widzimy piękną wiosenną mamę”

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym eksponuje brzuszek. Internauci są zachwyceni. 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pobrali się w 2018 roku w malowniczej Toskanii, gdzie zaprosili swoich bliskich. Panna młoda wybrała trzy suknie ślubne. W każdej z nich świetnie się prezentowała. Rok później małżonkowie mogli sprawdzić się w roli rodziców – powitali na świecie Emilkę.

Zakochani nigdy nie ukrywali, że marzą o tym, by ich córeczka doczekała się rodzeństwa. Kolejny członek ich rodziny pojawi się jeszcze w tym roku. Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że maleństwo dołączy do ich rodziny już latem:

Jeszcze zanim Emilka skończyła roczek, zaczęliśmy rozmawiać o tym, że chcemy drugie dziecko za jakiś czas. Myśleliśmy, że w tym roku, który się zaczął, będę zachodzić w ciążę, a to wydarzyło się parę miesięcy wcześniej. Ale mieliśmy na to taki luz. To nie było tak, że planowaliśmy to i stwierdziliśmy, że teraz zachodzimy w ciążę. Ale też nie było niespodzianką ani wpadką. Po prostu chcieliśmy drugie dziecko, daliśmy sobie na to swobodę i w głowie i wszędzie, że po prostu tak wyszło.

Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciąży pokazała krągłości. Jak wygląda?

Tancerka początkowo ukrywała drugą ciążę. Chociaż fani dopytywali o nią w komentarzach, nie potwierdzała radosnych wieści. Odkąd kilka tygodni temu przerwała milczenie, nie zamierza kamuflować swojego stanu. Co jakiś czas w mediach społecznościowych przyszła mama publikuje rozkoszne zdjęcia.

Z okazji tłustego czwartku pokazała brzuszek i zażartowała, że chociaż jest okrągły, to nie jest on efektem przejedzenia się kaloryczną przekąską. Kolejną, piękną fotografię opublikowała na Instagramie w poniedziałek. Tym razem pozuje ubrana w zieloną suknię w panterkę. Ma pofalowane włosy i pełny makijaż. Przyszła mama uśmiecha się do zdjęcia. Uwagę przyciąga coraz większy brzuszek.

Agnieszka Kaczorowska w opisie zwróciła się do swoich fanów. Podziękowała im za to, że tak dobrze przyjęli nowy odcinek programu na YouTubie, w którym stara się pomagać mamom:

Z wiosną w sercu życzę Wam wspaniałego tygodnia! I jest mi bardzo miło, że tak pozytywnie odebraliście ostatni odcinek #JestemMamą (LINK w BIO @agakaczor ) Dzięki za komentarze i wiadomości ! Staram się tworzyć takie treści, które pomagają wszystkim NAM mamom.

Internauci nie przeszli obojętnie obok tego wpisu. W komentarzach komplementują przyszłą mamę:

  • Chyba nie tylko w sercu. My tu widzimy piękną wiosenną Mamę.
  • Pięknie wyglądasz.
  • Ale ładnie pani wygląda w ciąży.

Fanom Kaczorowskiej trzeba przyznać rację. Gwiazda w drugiej ciąży wygląda naprawdę kwitnąco.


Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuszek

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuszek

Agnieszka Kaczorowska w negliżu pokazała brzuszek

Agnieszka Kaczorowska w negliżu pokazała brzuszek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×