Szukaj

Ciężarna Agnieszka Kaczorowska eksponuje brzuszek: „To nie od pączków”. Internauci są zachwyceni

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie uczciła tłusty czwartek. Przy okazji pochwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem. Internauci są zauroczeni.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela tworzą szczęśliwe małżeństwo. Spełniają się też w roli rodziców – w 2019 roku powitali na świecie córeczkę, Emilkę. Dziewczynka za kilka miesięcy będzie miała okazję sprawdzić się jako starsza siostra. Tancerka jest w drugiej ciąży, o czym niedawno poinformowała fanów.

Gwiazda już nie ukrywa tego, że zostanie drugi raz mamą. Na temat ciąży wypowiedziała się w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Powiedziała, że wraz z mężem wiedzieli, że chcą mieć więcej dzieci. Myśleli, że zostaną ponownie rodzicami dopiero za jakiś czas. Stanie się to jednak nieco wcześniej. Maleństwo powitają już latem:

Jeszcze zanim Emilka skończyła roczek, zaczęliśmy rozmawiać o tym, że chcemy drugie dziecko za jakiś czas. Myśleliśmy, że w tym roku, który się zaczął, będę zachodzić w ciążę, a to wydarzyło się parę miesięcy wcześniej. Ale mieliśmy na to taki luz. To nie było tak, że planowaliśmy to i stwierdziliśmy, że teraz zachodzimy w ciążę. Ale też nie było niespodzianką ani wpadką. Po prostu chcieliśmy drugie dziecko, daliśmy sobie na to swobodę i w głowie i wszędzie, że po prostu tak wyszło.

Agnieszka Kaczorowska w tłusty czwartek pokazała brzuszek

Kaczorowska nie ukrywa ciążowych krągłości. Co jakiś czas dzieli się z internautami zdjęciami, na których eksponuje brzuszek. Nie inaczej było 11 lutego, gdy tancerka uczciła tłusty czwartek. Udostępniła zdjęcie, na którym ma na sobie przylegającą do ciała sukienkę, która podkreśla jej krągłości. Przyszła mama w dłoni trzyma pączka. W opisie zażartowała z sytuacji:

To nie od pączków…Naszej dwójce wystarczy chyba jeden, max. 2  Choć pączki kuszą, bo jakże bezkarnie teraz można skończyć dzień z większym brzuchem… #jestemmamą #będęmamą #rodzew2021

Internauci są przekonani, że Agnieszka Kaczorowska świetnie wygląda. W komentarzach komplementują jej urodę, a także zachwycają się krągłościami:

  • Cudownie wyglądasz. My dzisiaj pozwolimy sobie na parę pączków serowych, ale z dozwolonego przepisu ze względu na cukrzycę ciążową, ale i tak są pyszne.
  • Śliczny brzuszek niech mała istotka się dobrze rozwija i niech rośnie zdrowo i że by ciąża przechodziła spokojnie i także dużo zdrówka dla mamy.
  • Ale szybko rośnie brzuszek, jeszcze niedawno nic prawie nie było widać. Pięknie wyglądasz.

Trudno się nie zgodzić z tymi komentarzami. Przyszła mama wygląda ślicznie.


Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuszek

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuszek

Agnieszka Kaczorowska w negliżu pokazała brzuszek

Agnieszka Kaczorowska w negliżu pokazała brzuszek

Agnieszka Kaczorowska w Pytaniu na śniadanie

Agnieszka Kaczorowska w Pytaniu na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×