Szukaj

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie w odmienionych włosach. Fani nie dowierzają. „Skąd taka długość?”

Agnieszka Kaczorowska w długich włosach. Tancerka dodała nowy post na Instagramie i wywołała zachwyt wśród obserwujących. Co pisali w komentarzach pod zdjęciem?
Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska w zeszłym roku została mamą. Powitała na świecie córeczkę, Emilkę, czym pochwaliła się w sieci jakiś czas po porodzie. Od tego momentu dziewczynka co jakiś czas pojawia się w mediach społecznościowych tancerki, na każdym zdjęciu pozuje jednak tak, by nie było widać jej twarzy.

W ten sposób rodzice troszczą się o prywatność dziecka. Jak podkreślała tancerka w rozmowie z Jastrząb Post, chce, by córeczka sama podjęła decyzję na temat tego, czy będzie publikowała swoje zdjęcia w sieci:

Chciałabym, żeby doszło do takiego momentu, że ona będzie nastolatką, a my będziemy mogli zbudować w niej taką świadomość i wyjaśnić jej, z czym wiąże się wrzucanie zdjęć do internetu. Jakie to powinny być zdjęcia, jakie nie powinny. Jeżeli oczywiście będzie chciała. Na razie nie chcę tego robić bez jej zgody.

Agnieszka Kaczorowska w długich włosach. Jak zareagowali internauci?

Chociaż Kaczorowska nie pokazuje twarzy dziecka, regularnie publikuje posty, w których pokazuje swoje zdjęcia, na których sama pozuje w pełnej okazałości. Prezentuje kulisy swojej prywatności, w której nie brakuje odważnych decyzji. Taką z pewnością było ścięcie włosów na modnego long boba.

Sporym szokiem dla fanów gwiazdy mógł być post, który pojawił się na Instagramie w piątek. Agnieszka pozowała na wprost lustra, w ręku trzymając jeden z produktów, do którego zakupienia zachęcała w opisie pod zdjęciem. W oczy rzucały się długie włosy gwiazdy.

Agnieszka Kaczorowska w długich włosach

Agnieszka Kaczorowska w długich włosach

Wpis wywołał zamieszanie w sieci. Internauci zastanawiali się, jak to możliwe by włosy tak szybko zmieniły swoją długość:

  • Chyba zdjęcie nieaktualne. Piękne ujęcie.
  • Piękne ujęcie.
  • Skąd takie długie włosy?

Chociaż gwiazda jednoznacznie nie rozwiała wątpliwości fanów, można przypuszczać, że zdjęcie zostało zrobione przed metamorfozą tancerki.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska w krótkich włosach pokazała nowe zdjęcie z Emilką. Fani się rozpłynęli


Agnieszka Kaczorowska w długich włosach

Agnieszka Kaczorowska w długich włosach

Agnieszka Kaczorowska - nowe zdjęcie z Emilką

Agnieszka Kaczorowska - nowe zdjęcie z Emilką

Agnieszka Kaczorowska z córką Emilką

Agnieszka Kaczorowska z córką Emilką

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×