Szukaj

Agnieszka Kaczorowska wygrzewa się z córeczką, a jej mąż rozpieszcza ją do granic możliwości. Żyć nie umierać

Maciej Pela z Agnieszką Kaczorowską i córką

Maciej Pela z Agnieszką Kaczorowską i córką

Agnieszka Kaczorowska skorzystała z wiosennej pogody i zabrała córkę do ogrodu. Razem ze śliczną Emilką wygrzewały się w promieniach słońca. A co w tym czasie robił jej mąż?

Agnieszka Kaczorowska jako jedna z nielicznych gwiazd Klanu wyrosła na czołową bohaterkę polskiego show-biznesu. Jej poczynania w sieci śledzi prawie 400 tysięcy internuatów, a producenci wręcz walą drzwiami i oknami z propozycjami współpracy. Aktorka selektywnie wybiera produkty mogące zainteresować jej odbiorców. W dużej mierze jej konto na Instagramie podgadają młode mamy, które Agnieszka co jakiś czas wpuszcza do swojego życia prywatnego.

W niedziele południe Kaczorowska zabrała córkę na taras. Razem z niespełna roczną Emilką łapały pierwsze promienie wiosennego słońca. Teraz szczególnie potrzebna jest witamina D, która wzmacnia odporność i chroni organizm przed koronawirusem.

Agnieszka Kaczorowska z córką wygrzewają się w ogrodzie

Gdy Kaczorowska z dzieckiem spędzały leniwe popołudnie, mąż gwiazdy zabrał się za pichcenie. Maciej Pela przygotował niedzielny obiad, o czym tancerka wspomniała we wpisie. Tancerz, spełniając swoje kulinarne pasje, rozpieszcza swoje księżniczki. Agnieszka nie ukrywa, że jest wdzięczna losowi za „skarby” jakie jej zesłał.

Witaminizuję się. Ależ jestem wdzięczna za to słońce! Jestem wdzięczna za Skarb (ten w wózeczku), który daje nam tyyyyle radości każdego dnia. I za ten Skarb (mąż @maciek.pela), który obecnie jest w kuchni i gotuje nam coś wyśmienitego… No i jeszcze jestem wdzięczna za szalone koty, które wnoszą do domu dużo zwariowanej energii. (One też poczuły wiosnę. Zobaczcie na drugim zdjęciu 🙂 A Wy za co jesteście dziś wdzięczni? – napisała gwiazda.

Pupile Agnieszki i jej rodziny również postanowiły skorzystać ze słonecznej pogody. Urocze koty wygrzewały się razem ze swoimi paniami.

View this post on Instagram

Witaminizuję się☀️ Ależ jestem wdzięczna za to słońce! Jestem wdzięczna za Skarb (ten w wózeczku????), który daje nam tyyyyle radości każdego dnia???? I za ten Skarb (???????? mąż @maciek.pela ❤️) który obecnie jest w kuchni i gotuje nam coś wyśmienitego… ???? No i jeszcze jestem wdzięczna za szalone koty, które wnoszą do domu dużo zwariowanej energii.???? (One też poczuły wiosnę ???????? zobaczcie na drugim zdjęciu????) A Wy za co jesteście dziś wdzięczni????????????? #wdzięczność #gdy #zostajewdomu ________________ Ponadto siedzę tak sobie na tarasie i planuję naszą przestrzeń ogródkową… Musimy się troszkę odgrodzić, chcę dużo zieleni, marzy mi się magnolia… i chyba powiększymy taras… a może jest tu ktoś kto zna się na projektowaniu ogrodów????? #Pelakinanowym

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Z komentarzy pod postem wynika, że internauci zauroczyli się zdjęciami i przemyśleniami, jakimi Agnieszka podzieliła się z nimi:

  • Cudowne popołudnie.
  • Kotek też się witaminizuje. Jak słodko.
  • Panięknie pani w tych żywych kolorach – pisali komentujący.

Agnieszka Kaczorowska: ogród

Kaczorowska zdradziła przy okazji, że gdy zamknęła oczy, zaczęła zastanawiać się, jak zagospodaruje przestrzeń w ogrodzie. Tancerka planuje zasadzić sporo kwiatów i roślin, które zamienią jej ogród w zieloną krainę. Nie wyklucza też powiększenia przestrzeni.

Ponadto siedzę tak sobie na tarasie i planuję naszą przestrzeń ogródkową… Musimy się troszkę odgrodzić, chcę dużo zieleni, marzy mi się magnolia… i chyba powiększymy taras… a może jest tu ktoś kto zna się na projektowaniu ogrodów?

Znając jej gust Agnieszki, ogród będzie tak samo stylowy, jak wnętrza jej domu, do którego wprowadziła się na początku roku.


Agnieszka Kaczorowska z córką wygrzewają się na słońcu

Agnieszka Kaczorowska z córką wygrzewają się na słońcu

Agnieszka Kaczorowska z córką wygrzewają się na słońcu

Agnieszka Kaczorowska z córką wygrzewają się na słońcu

Agnieszka Kaczorowska z córką wygrzewają się na słońcu

Agnieszka Kaczorowska z córką wygrzewają się na słońcu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×