Córka Agnieszki Kaczorowskiej ma dopiero 3 miesiące, a już miała okazję zagrać w kultowej produkcji. Gwiazda chwali się propozycją dla Gabrysi

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska spełnia się w roli mamy. Niedawno jej trzymiesięcznej córce, Gabrysi, złożono pierwszą, zawodową propozycję. Jak zareagowała na nią aktorka?

Agnieszka Kaczorowska jest przykładem na to, że kariera zawodowa i macierzyństwo nie muszą się wykluczać. Razem z mężem, Maciejem Pelą, wychowują dwie córki: 2-letnią Emilkę oraz Gabrysię, która niedawno dołączyła do rodziny. Poza spędzaniem czasu z dziećmi aktorka prężnie działa w sieci. Prowadzi kanał na YouTube, a także konto na Instagramie, gdzie regularnie odsłania wybrane momenty codzienności.

Tak jak kilka tygodni temu, gdy pochwaliła się intymnym zdjęciem, na którym opiekuje się córkami. Gdy jedną karmi piersią, drugiej kradnie całusa. Do fotografii dołączyła krótki opis:

A jak wyglądają Wasze przerwy w pracy?

Agnieszka Kaczorowska wraca na plan Klanu. Czy jej córka także wystąpi?

Kaczorowska jest też jedną z aktorek serialu KlanZ produkcją jest związana od lat. Chociaż ze względu na narodziny młodszej córki wybrała się na urlop macierzyński, jak zdradziła gwiazda w rozmowie z Party, ten dobiegł końca. Od października ponownie gości na planie:

Od października znów gram w KlanieNa razie mam tylko 2-3 dni zdjęciowe w tygodniu i tak komfortowe warunki, że czuję się niemal jak w domu.

Agnieszka zdradziła, że nadal karmi piersią i dlatego zabiera ze sobą do pracy młodszą córkę. Produkcja zadbała jednak o bardzo komfortowe warunki dla pań:

Mogę skorzystać z pokoju, w którym mogę ją spokojnie nakarmić, przewinąć, ululać i zostawić pod opieką babci.

Dwutygodnik podaje, że chociaż Gabrysia ma zaledwie trzy miesiące, już złożono jej ofertę pracy. Miała okazję zagrać w serialu razem ze swoją mamą. Agnieszka Kaczorowska nie przyjęła jednak tej propozycji, bo jak uważa, jest na nią nieco za wcześnie:

Na razie odmówiłam, bo uważam, że to za wcześnie. Sama debiutowałam na ekranie w wieku sześciu lat. Na ewentualną karierę moje córeczki jeszcze będą miały czas – żartuje aktorka.

Myślicie, że córki Kaczorowskiej pójdą w jej ślady i zwiążą swoje życie z występowaniem przed kamerami?


Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak zajmuje się dwiema córkami na raz

Agnieszka Kaczorowska karmi córkę i zajmuje się starszą córką

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×