Szukaj

Córka Agnieszki Kaczorowskiej skończyła miesiąc! Z tej okazji gwiazda pokazała nową sesję z córką i mężem

Agnieszka Kaczorowska 28 lipca urodziła swoje pierwsze dziecko, córeczkę Emilię. Gwiazda Klanu już miesiąc cieszy się macierzyństwem. Aktorka opublikowała nowe zdjęcie malutkiej. Zobaczcie jak wygląda.
Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska urodziła córeczkę Emilię! Ta nowina uradowała wszystkich jej fanów, którzy przez 9 miesięcy z uwagą śledzili rozwój ciąży aktorki. Aktorka sukcesywnie publikowała na Instagramie śliczne zdjęcia swojego powiększającego się brzucha, a następnie pierwszych chwil maleństwa wśród bliskich. W organizacji opieki nad dzieckiem, aktywnie wspiera Agnieszkę mąż, Maciej Pela.

Zobacz: Małgorzata Rozenek dwukrotnie straciła dziecko. Gwiazda udzieliła poruszającego wywiadu [WIDEO]

Córka Agnieszki Kaczorowskiej, Emilka skończyła już miesiąc

Jasnym jest, że Kaczorowska nie zamierza trzymać dziecka w ukryciu. Niestety, ma to swoje konsekwencje. Komuś jednak było to mocno nie w smak, jak aktorka epatuje swoim szczęściem. Na jej Instagramie pojawiły się niewybredne komentarze, groźby w stosunku do córeczki gwiazdy. Od tego momentu, aktorka i jej mąż podjęli decyzję, że nie będą publikować wizerunku Emilki. Zdarza się natomiast, że możemy podziwiać fotografie, na których nie widać buźki dziewczynki. Z okazji tego, że skończyła już miesiąc, na Instagramie aktorki pojawiło się nowe zdjęcie.

Emilia kończy dziś miesiąc! …i jest najmłodszą uczestniczką @dope.camp.
Niewielu z Was wie, że mój ukochany mąż @maciek.pela oprócz tego, że uczy tańca, to zajmuje się od wielu lat organizacją eventów tanecznych. Jego największy projekt to właśnie @dope.camp. W tym roku trwa największa edycja! A my z Emi jesteśmy z nim i przy nim, bo wiemy, że nasza obecność i wsparcie jest dla niego bardzo ważne. Poza tym nie wytrzymałybyśmy bez żadnego przytulasa przez 10 dni… – napisała aktorka.

Zobacz: Wojciech Modest Amaro został szczęśliwym ojcem! Czwarte dziecko restauratora otrzymało imię jakiego w Polsce jeszcze nie było!

View this post on Instagram

DØPE FAMILY❤️ . _________________ Emilia kończy dziś miesiąc! ???? …i jest najmłodszą uczestniczką @dope.camp ???????????? . _________________ Niewielu z Was wie, że mój ukochany mąż @maciek.pela oprócz tego, że uczy tańca, to zajmuje się od wielu lat organizacją eventów tanecznych. Jego największy projekt to właśnie @dope.camp ???? W tym roku trwa największa edycja! A my z Emi jesteśmy z nim i przy nim, bo wiemy, że nasza obecność i wsparcie jest dla niego bardzo ważne. Poza tym nie wytrzymałybyśmy bez żadnego przytulasa przez 10 dni…????❤️ #DopeCamp #Pelakowelove #dumnażona _______________ Dzięki @seleodruk za mistrzowskie personalizowane body! ???? ???? @gniewkoglogowski

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Agnieszka Kaczorowska obchodzi pierwszy miesiąc córki na obozie tanecznym, zorganizowanym przez jej męża Macieja Pelę. Młodzi rodzice, nie chcą rozstawać się na dłużej, niż to konieczne. Przy uroczym zdjęciu pary z maleństwem, pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Fani komentują nową sesję Agnieszki Kaczorowskiej

  • Albo mi się wydaję albo jest bardzo malutka, cudowna z was rodzina.
  • Posyłam ogromnego tulaska Wam i oczywiście ogromne brawa dla Męża.
  • Jaka piękna, szczęśliwa rodzinka!
  • Wyglądacie razem cudnie – mnożą się serdeczne wpisy internautów.

Na relacji Instastory aktorki, widzimy Emilię w body z napisem na plecach reklamującym obóz taty, bo oczywiście twarzy córeczki Agnieszka nie będzie pokazywała.

Aktorka bardzo zaangażowała się w bycie mamą. Jej profil na Instagramie, to jedna wielka reklama produktów dla kobiet w ciąży i dla niemowląt. Do tego doszedł kanał na YouTubie o rodzicielstwie, gdzie są wywiady z ekspertami. Aktorka pojawiła się też w telewizji śniadaniowej.

Zobacz: Chytry plan Meghan Markle i księcia Harry’ego wstrząśnie rodziną królewską! Chodzi o ich drugie dziecko!


Agnieszka Kaczorowska z rodziną

Agnieszka Kaczorowska z rodziną

Agnieszka Kaczorowska i Emilka Pela na obozie Macieja Peli

Agnieszka Kaczorowska i Emilka Pela na obozie Macieja Peli

Emilka Pela

Emilka Pela

Agnieszka Kaczorowska, miesiąc Emilki

Agnieszka Kaczorowska, miesiąc Emilki

Agnieszka Kaczorowska pierwszy spacer z córką,

Agnieszka Kaczorowska pierwszy spacer z córką,

Agnieszka Kaczorowska w butach Wojas

Agnieszka Kaczorowska w butach Wojas

Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę

Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę

Agnieszka Kaczorowska - córeczka Emila Pela

Agnieszka Kaczorowska - córeczka Emila Pela

Agnieszka Kaczorowska sprawdzi się w roli żony i matki?

×