Szukaj

Córka Agnieszki Kaczorowskiej skończyła miesiąc! Z tej okazji gwiazda pokazała nową sesję z córką i mężem

Agnieszka Kaczorowska 28 lipca urodziła swoje pierwsze dziecko, córeczkę Emilię. Gwiazda Klanu już miesiąc cieszy się macierzyństwem. Aktorka opublikowała nowe zdjęcie malutkiej. Zobaczcie jak wygląda.
Agnieszka Kaczorowska - nowe zdjęcie Emilki

Agnieszka Kaczorowska - nowe zdjęcie Emilki

Agnieszka Kaczorowska urodziła córeczkę Emilię! Ta nowina uradowała wszystkich jej fanów, którzy przez 9 miesięcy z uwagą śledzili rozwój ciąży aktorki. Aktorka sukcesywnie publikowała na Instagramie śliczne zdjęcia swojego powiększającego się brzucha, a następnie pierwszych chwil maleństwa wśród bliskich. W organizacji opieki nad dzieckiem, aktywnie wspiera Agnieszkę mąż, Maciej Pela.

Zobacz: Małgorzata Rozenek dwukrotnie straciła dziecko. Gwiazda udzieliła poruszającego wywiadu [WIDEO]

Córka Agnieszki Kaczorowskiej, Emilka skończyła już miesiąc

Jasnym jest, że Kaczorowska nie zamierza trzymać dziecka w ukryciu. Niestety, ma to swoje konsekwencje. Komuś jednak było to mocno nie w smak, jak aktorka epatuje swoim szczęściem. Na jej Instagramie pojawiły się niewybredne komentarze, groźby w stosunku do córeczki gwiazdy. Od tego momentu, aktorka i jej mąż podjęli decyzję, że nie będą publikować wizerunku Emilki. Zdarza się natomiast, że możemy podziwiać fotografie, na których nie widać buźki dziewczynki. Z okazji tego, że skończyła już miesiąc, na Instagramie aktorki pojawiło się nowe zdjęcie.

Emilia kończy dziś miesiąc! …i jest najmłodszą uczestniczką @dope.camp.
Niewielu z Was wie, że mój ukochany mąż @maciek.pela oprócz tego, że uczy tańca, to zajmuje się od wielu lat organizacją eventów tanecznych. Jego największy projekt to właśnie @dope.camp. W tym roku trwa największa edycja! A my z Emi jesteśmy z nim i przy nim, bo wiemy, że nasza obecność i wsparcie jest dla niego bardzo ważne. Poza tym nie wytrzymałybyśmy bez żadnego przytulasa przez 10 dni… – napisała aktorka.

Zobacz: Wojciech Modest Amaro został szczęśliwym ojcem! Czwarte dziecko restauratora otrzymało imię jakiego w Polsce jeszcze nie było!

View this post on Instagram

DØPE FAMILY❤️ . _________________ Emilia kończy dziś miesiąc! ???? …i jest najmłodszą uczestniczką @dope.camp ???????????? . _________________ Niewielu z Was wie, że mój ukochany mąż @maciek.pela oprócz tego, że uczy tańca, to zajmuje się od wielu lat organizacją eventów tanecznych. Jego największy projekt to właśnie @dope.camp ???? W tym roku trwa największa edycja! A my z Emi jesteśmy z nim i przy nim, bo wiemy, że nasza obecność i wsparcie jest dla niego bardzo ważne. Poza tym nie wytrzymałybyśmy bez żadnego przytulasa przez 10 dni…????❤️ #DopeCamp #Pelakowelove #dumnażona _______________ Dzięki @seleodruk za mistrzowskie personalizowane body! ???? ???? @gniewkoglogowski

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Agnieszka Kaczorowska obchodzi pierwszy miesiąc córki na obozie tanecznym, zorganizowanym przez jej męża Macieja Pelę. Młodzi rodzice, nie chcą rozstawać się na dłużej, niż to konieczne. Przy uroczym zdjęciu pary z maleństwem, pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Fani komentują nową sesję Agnieszki Kaczorowskiej

  • Albo mi się wydaję albo jest bardzo malutka, cudowna z was rodzina.
  • Posyłam ogromnego tulaska Wam i oczywiście ogromne brawa dla Męża.
  • Jaka piękna, szczęśliwa rodzinka!
  • Wyglądacie razem cudnie – mnożą się serdeczne wpisy internautów.

Na relacji Instastory aktorki, widzimy Emilię w body z napisem na plecach reklamującym obóz taty, bo oczywiście twarzy córeczki Agnieszka nie będzie pokazywała.

Aktorka bardzo zaangażowała się w bycie mamą. Jej profil na Instagramie, to jedna wielka reklama produktów dla kobiet w ciąży i dla niemowląt. Do tego doszedł kanał na YouTubie o rodzicielstwie, gdzie są wywiady z ekspertami. Aktorka pojawiła się też w telewizji śniadaniowej.

Zobacz: Chytry plan Meghan Markle i księcia Harry’ego wstrząśnie rodziną królewską! Chodzi o ich drugie dziecko!


Agnieszka Kaczorowska z rodziną

Agnieszka Kaczorowska z rodziną

Agnieszka Kaczorowska i Emilka Pela na obozie Macieja Peli

Agnieszka Kaczorowska i Emilka Pela na obozie Macieja Peli

Emilka Pela

Emilka Pela

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×