Szukaj

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążową sesję i została niemiłosiernie skrytykowana! Ostra jatka będzie miała swój finał w sądzie

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się w sieci nową ciążową sesją. W komentarzach wybuchła prawdziwa burza, która może mieć swój finał w sądzie!
Agnieszka Kaczorowska - kłótnia fanek

Agnieszka Kaczorowska - kłótnia fanek

Wiadomość o ciąży Agnieszki Kaczorowskiej trafiło do mediów w sylwestra. Gwiazda tuż przed końcem 2018 roku opublikowała na swoim profilu na Instagramie fantastyczne zdjęcie z przystojnym mężem Maciejem Pelą, który sugestywnie trzymał ją za lekko zaokrąglony brzuszek. Od tego momentu minęło już ponad cztery miesiące, a dzięki aktywności gwiazdy Klanu w internecie, możemy podziwiać, jak bardzo zmienia się jej ciało w oczekiwaniu na poród.

Ostatnio Kaczorowska i jej ukochany wzięli udział we wspólnej, szalenie romantycznej sesji dla magazynu Viva!. Na zdjęciach opublikowanych na łamach dwutygodnika możemy podziwiać Agnieszkę w zaawansowanej ciąży. Sesji z dużym brzuszkiem w roli głównej towarzyszy szczery wywiad dotyczący rewolucji w życiu młodych małżonków. Efektami pracy ze sztabem stylistów i z jednym z najlepszych fotografów na rynku, Agnieszka pochwaliła się na Instagramie.

View this post on Instagram

Kiedyś wszystko kręciło się w moim życiu wokół tańca, potem wokół mojego biznesu ???????? @danceworld_by_a_kaczorowska , a teraz wszystko kręci się wokół mojej rodziny… ❤️ Choć taniec, biznes i inne obszary mają swoje miejsce w mojej rzeczywistości, to tych dwoje – mąż @maciek.pela i nasza córeczka, jeszcze w brzuszku, przede wszystkim skradają moje myśli, serce, czas i zaangażowanie. ❤️ #Pelakowelove ____________________________ O naszym największym wyzwaniu jakim jest rodzicielstwo, do którego się przygotowujemy, możecie poczytać w wydaniu specjalnym @viva_magazyn ???????? #VivaMama ???????? od dziś w sklepach ???????????? ___________________________ ???? @olgamajrowskaphotographer #Viva #magazynviva #sesjaciążowa #AgnieszkaKaczorowskaPela #agnieszkakaczorowska #MaciejPela @maciek.pela

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Agnieszka na swoim profilu w popularnym portalu społecznościowym podzieliła się z fanami kilkoma fotografiami, które trafiły na łamy poczytnego magazynu. Okazuje się, że nie wszystkim przypadły one do gustu. Część internautów zarzuciła Kaczorowskiej, że „za bardzo obnosi się z eksponowaniem swoich krągłości”:

Tyle tych zdjęć z brzuszkiem itp., że odnoszę wrażenie, że myślisz, że tylko Ty jesteś w ciąży i dla każdego to nowość. Osobiście uważam, że zbytnie obnoszenie się tym faktem przed porodem jest troszkę niepotrzebne – napisała jedna z internautek.

Gwiazda przekazała prosty komunikat, dla wszystkich krytykujących jej aktywność w wirtualnym świecie:

To proszę nie obserwować. Niezmiennie będę wrzucała to, na co mam ochotę.

Komentarz Agnieszki nie uciszył dyskusji, a wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej ją ożywił:

  • Nie dziwię się, że Aga wrzuca zdjęcia z brzuszkiem. Dla każdej kobiety pierwsza ciąża to wspaniałe przeżycie i dlaczego ma się z tego powodu nie cieszyć?
  • Jak coś ci nie pasuje, to nie obserwuj, proste
  • Jakie obnoszenie? To kobieta ciężarna ma przez 9 miesięcy unikać zdjęć?

Część fanek przyznała jednak rację internautce:

  • Koleżanka wyżej miała chociaż 5 minut zainteresowania wśród innych ludzi, nieważne jak, ale ważne że była w centru,  bo widać codziennie tego nie ma
  • Zazdrościsz ? Jest w ciąży to wrzuca zdjęcia w ciąży. A jak nie była to jakoś nie komentowałaś „tyle tu twoich zdjęć”. Jak kobieta kobiecie takie słowa może pisać? Nie pojmuje.

Doszło do tego, że jedna z komentujących zagroziła twórczyni komentarza sądem:

Brawo, odczytaj wiadomość prywatną, tam masz szczegóły dotyczące dalszych konsekwencji twoich słów. Do zobaczenia w sądzie już wkrótce. Nie mogę się doczekać 🙂 Zrzuty ekranu zrobione, Twoje dane są u mnie, karma wraca bejbe. Do rychłego zobaczenia.

Ciekawe, co na to Agnieszka.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska w ciążowej sesji z ukochanym. Takich fotek nie miała nawet Kim Kardashian

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela nie mieszkają w wymarzonych warunkach. Jak wygląda ich skromna kawalerka? Zobacz zdjęcia

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w ramionach męża bryluje na salonach. Brzuszek podkreśliła boską kreacją!


Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem w towarzystwie męża

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem w towarzystwie męża

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem w towarzystwie męża

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem w towarzystwie męża

Agnieszka Kaczorowska urodzi córeczkę czy synka?

Agnieszka Kaczorowska urodzi córeczkę czy synka?

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×