Agnieszka Kaczorowska ujawniła kulisy pracy w „Klanie”! Wielokrotnie chciała odejść z produkcji!

Lada moment Agnieszka Kaczorowska zostanie mamą. Ważne wydarzenie, które zmieni jej życie chyba skłoniło tańczącą aktorkę do refleksji. W ostatnich dniach opowiedziała o swojej drodze do kariery i przy okazji wyjawiła, że wielokrotnie chciała zrezygnować z roli Bożenki w Klanie, dzięki której zaistniała w show-biznesie!

Agnieszka Kaczorowska przygotowuje się właśnie do najważniejszej roli w swoim życiu. Za kilka, góra kilkanaście dni gwiazda zostanie mamą. Będzie to jej pierwsze dziecko, które jest owocem miłości z mężem Maćkiem Pelą.

Stres i czas oczekiwania najwyraźniej skłonił tancerkę do pewnych refleksji. Aga postanowiła podzielić się z fanami nieznaną wcześniej nikomu informacją. Okazuje się, że aktorka chciała zrezygnować z roli, dzięki której zyskała niesamowitą popularności:

W „Klanie gram nadal choć były trudne momenty, że w nastoletnim życiu chciałam nieraz zrezygnować, głównie przez przykrości, które mnie spotykały ze strony rówieśników – czytamy na jej facebookowym profilu.

Mimo to ulubienica widzów nie poddała się, co więcej, nie żałuje swojej decyzji:

Cieszę się, że przez przypadek, przez który znalazłam się w obsadzie, otworzył mi drzwi do świata telewizji i pozwolił  niesamowicie się rozwijać sięgając przez lata po kolejne projekty. Jestem dumna, że w wieku prawie 27 lat mogę pochwalić się 20-letnim doświadczeniem.

Jeśli faktycznie Agnieszka zdecydowałaby się odejść z produkcji TVP, dziś chyba nie byłaby znaną osobą, może nie miała nawet swojej szkoły tańca i tak wielu fanów, którzy razem z nią wyczekują przyjścia na świat jej pierwszego dziecka.

Lubicie serialową Bożenkę? My bardzo!

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w ramionach męża bryluje na salonach. Brzuszek podkreśliła boską kreacją!

Zobacz: Plejada gwiazd na otwarciu kliniki stomatologicznej: Agnieszka Kaczorowska, Kasia Cichopek, Ilona Felicjańska, Marcin Hakiel, Mandaryna, Maciej Pela, Paul Montana

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka! Będzie chłopczyk czy dziewczynka?


Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją sesję ciążową

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją sesję ciążową

Agnieszka Kaczorowska Maciek Pela Instagram

Agnieszka Kaczorowska Maciek Pela Instagram

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem w towarzystwie męża

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem w towarzystwie męża

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×