Szukaj

Agnieszka Kaczorowska ujawniła kulisy pracy w „Klanie”! Wielokrotnie chciała odejść z produkcji!

Lada moment Agnieszka Kaczorowska zostanie mamą. Ważne wydarzenie, które zmieni jej życie chyba skłoniło tańczącą aktorkę do refleksji. W ostatnich dniach opowiedziała o swojej drodze do kariery i przy okazji wyjawiła, że wielokrotnie chciała zrezygnować z roli Bożenki w Klanie, dzięki której zaistniała w show-biznesie!
Agnieszka Kaczorowska - kłótnia fanek

Agnieszka Kaczorowska przygotowuje się właśnie do najważniejszej roli w swoim życiu. Za kilka, góra kilkanaście dni gwiazda zostanie mamą. Będzie to jej pierwsze dziecko, które jest owocem miłości z mężem Maćkiem Pelą.

Stres i czas oczekiwania najwyraźniej skłonił tancerkę do pewnych refleksji. Aga postanowiła podzielić się z fanami nieznaną wcześniej nikomu informacją. Okazuje się, że aktorka chciała zrezygnować z roli, dzięki której zyskała niesamowitą popularności:

W „Klanie” gram nadal choć były trudne momenty, że w nastoletnim życiu chciałam nieraz zrezygnować, głównie przez przykrości, które mnie spotykały ze strony rówieśników – czytamy na jej facebookowym profilu.

Mimo to ulubienica widzów nie poddała się, co więcej, nie żałuje swojej decyzji:

Cieszę się, że przez przypadek, przez który znalazłam się w obsadzie, otworzył mi drzwi do świata telewizji i pozwolił  niesamowicie się rozwijać sięgając przez lata po kolejne projekty. Jestem dumna, że w wieku prawie 27 lat mogę pochwalić się 20-letnim doświadczeniem.

Jeśli faktycznie Agnieszka zdecydowałaby się odejść z produkcji TVP, dziś chyba nie byłaby znaną osobą, może nie miała nawet swojej szkoły tańca i tak wielu fanów, którzy razem z nią wyczekują przyjścia na świat jej pierwszego dziecka.

Lubicie serialową Bożenkę? My bardzo!

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w ramionach męża bryluje na salonach. Brzuszek podkreśliła boską kreacją!

Zobacz: Plejada gwiazd na otwarciu kliniki stomatologicznej: Agnieszka Kaczorowska, Kasia Cichopek, Ilona Felicjańska, Marcin Hakiel, Mandaryna, Maciej Pela, Paul Montana

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka! Będzie chłopczyk czy dziewczynka?


Czy Agnieszka Kaczorowska ma dobry modowy gust?

×