Szukaj

Agnieszka Kaczorowska odkryła swoje prawdziwe oblicze. Tak wygląda bez makijażu i filtrów

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska podjęła wyzwanie internetowe i pokazała się swoim fanom bez makijażu i bez użycia filtrów. Jak wygląda?

Agnieszka Kaczorowska należy do bardzo zajętych gwiazd show-biznesu, mimo że tak naprawdę wycofała się z życia zawodowego. Ponad rok temu po raz pierwszy została mamą i jej życie wywróciło się do góry nogami. Na świecie pojawiła się Emilka. Rodzina kilka miesięcy temu wprowadziła się także do nowego domu. Tancerka chętnie chwali się w social mediach zdjęciami, na których pokazuje, jak wygląda ich azyl, a internauci komplementują jej doskonały gust.

Agnieszka nie unika także pokazywania szczegółów z życia rodzinnego, które w przemyślany sposób relacjonuje fanom. Często na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia z córeczką, czy też fotografie samej aktorki, która w sieci poleca sprawdzone przez siebie produkty.

W swoich social mediach szczerze opowiada też o macierzyństwie. Pokazuje stylizacje, którymi zachwycają się jej fanki. Zawsze wygląda nienagannie.

Agnieszka Kaczorowska bez makijażu i filtrów. Jak wygląda?

Agnieszka Kaczorowska rozkwita, realizując się jako mama i żona. Widać, że związek z Maciejem Pelą jej służy. Na każdym z udostępnionych zdjęć, czy wideo, wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Jednak można by to zrzucić na karb dobrego makijażu, czy filtrów często używanych przez gwiazdy. Pewnie tez tak jest, ale dzisiaj tancerka udowodniła, że w wersji całkowicie naturalnej, jest równie piękna co po ulepszaczach.

Właśnie przyjęła wyzwanie internetowe i stąd relacja, na której jest zupełnie, jak ją stworzono.

Wczoraj Mama Prawniczka nominowała mnie do tego, aby nagrać coś bez filtra. Oto jestem, w pełnym słońcu, wybłyszczona na maksa – zaczyna na nagraniu gwiazda.

Dalej zdradziła, że to wyzwanie jest dla niej ważne, gdyż chodzi w nim o samoakceptację. Wyjaśniła też, dlaczego często użytkownicy social mediów z filtrów korzystają.

Ten challenge bardzo mi się podoba, ponieważ chodzi o samoakceptację, czyli temat mi bardzo, bardzo bliski. Natomiast słuchajcie, czasami filtry dodaje się nie tylko po to, aby polepszyć swój wygląd, ale na przykład po to, żeby było lepiej widać, bo jest się w ciemnym pomieszczeniu i można coś rozjaśnić.

W naszej galerii zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej bez filtrów i makijażu. Jak wam się podoba?


Agnieszka Kaczorowska bez makijażu

Agnieszka Kaczorowska bez makijażu

Agnieszka Kaczorowska bez makijażu

Agnieszka Kaczorowska bez makijażu

Agnieszka Kaczorowska w sukience sprzed dwóch sezonów

Agnieszka Kaczorowska w sukience sprzed dwóch sezonów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×