Szukaj

Agnieszka i Grzegorz Hyży świętują 5. rocznicę ślubu. Instagram aż kipi od miłości. Scena jak z filmu

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży

Agnieszka i Grzegorz Hyży mieli bardzo poważne plany co do obchodów swojej piątej rocznicy ślubu. Ich plany jednak się nie powiodły. Mimo wszystko świętują ten ważny dla nich dzień. W sieci pojawił się romantyczny wpis.

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży poznali się w grudniu prawie 6 lat temu, para na początku nie afiszowała się ze swoim uczuciem. Jak później wyznali, była to miłość od pierwszego wejrzenia, bo już po trzech miesiącach od rozpoczęcia znajomości byli zaręczeni. Pierwszy raz oficjalnie jako para, pojawili się na wiosennej konferencji prasowej gali Polsat Super Hit Festiwal 2015. Od tamtej pory nie ukrywali już tego, co ich łączy.

Ze ślubem nie zamierzali długo zwlekać. Romantyczna uroczystość odbyła się 17 lipca 5 lat temu w Pałacu Senatorskim na Kapitolu w Rzymie. Było to zaledwie 4 miesiące po tym, jak ogłosili swoje zaręczyny. Przypomnijmy, że dla obydwojga małżonków była to już kolejna ceremonia. Grzegorz wcześniej był mężem Mai Hyży, z którą doczekał się dwóch synów. Agnieszka natomiast w 2011 roku wyszła za mąż za Mikołaja Wita, z którym rozwiodła się 3 lata później. Z tego związku wychowuje córeczkę Martę. Tym dwojgu z dala od blasków fleszy udało się stworzyć bardzo szczęśliwy związek i świetnie dogadującą się patchworkową rodzinę.

Agnieszka i Grzegorz Hyży świętują 5. rocznicę ślubu

Chociaż początkowo mieli wielkie plany co do obchodów drewnianych godów, to ze względu na zawodowe zobowiązania musieli zmienić scenariusz tego dnia. Małżonkowie w towarzystwie najbliższych chcieli wybrać się na Karaiby. Widać, jednak że dzień swojej rocznicy świętowali nie mniej hucznie. Na Instagramie Agnieszki pojawił się wpis, który pięknie opisuje ich relację. Nie zabrakło też zdjęcia z najważniejszego dnia w ich życiu.

To już 5 lat. Żona i Mąż. „Szczęście jest tylko jedno…w wielkiej ciszy wielkiego kochania”. Najpiękniejsze są miłości, które bronią się nie tylko pięknymi chwilami i wirtualnymi opisami, a czasem jej trwania i autentycznością. W ciszy żyje się prawdziwiej. Niech niesie nas do kolejnej rocznicy – czytamy pod zdjęciem.

Pod zdjęciem prezenterki nie brakuje gratulacji od fanów.

  • Cudowni. Dalszego szcześcia i spełnienia.
  • Piękna para. Idealnie dobrani.
  • Życzę kolejnych udanych rocznic.
  • Cudownie się na Was patrzy. Gratulacje.
  • Gratuluję, oby tak dalej – piszą internauci.

Redakcja Jastrząb Post przyłącza się do wszystkich ciepłych słów i również życzy zakochanym dużo szczęścia.

 

 


Agnieszka i Grzegorz Hyży

Agnieszka i Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują czwartą rocznicę swojego ślubu

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują czwartą rocznicę swojego ślubu

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują czwartą rocznicę swojego ślubu

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują czwartą rocznicę swojego ślubu

Dodaj komentarz

  • Gośćmmmmm pisze:

    nie wierzę że do końca źycia zostaną razem Warszawka żyje swoimi prawami rozwodu zdrady po kilka razy norma

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×