Szukaj

Robert Lewandowski bogatszy dzięki Agnieszce Hyży! Od tych cyferek można oszaleć!

Robert Lewandowski i Agnieszka Hyży wspólny biznes

Robert Lewandowski i Agnieszka Hyży wspólny biznes

Wedding.pl – jakie ma statystyki ślubny portal Agnieszki Hyży?

Portal Wedding.pl to „wyjątkowe miejsce, w którym panny młode gromadzą i porządkują wszystkie ślubne sprawy, czerpią inspirację, wizualizują swoje ślubne plany i marzenia”. Wedding.pl jest najczęściej odwiedzanym portalem ślubnym w Polsce, zarządzanym przez Kamila Kopkę na stanowisku prezesa oraz Agnieszkę Hyży, która dołączyła do zespołu Wedding.pl kilka miesięcy temu jako dyrektor kreatywna.

Okazuje się, że pomysł współpracy z gwiazdą Polsatu był niezwykle trafiony – na przestrzeni czterech miesięcy udało się  potroić liczbę płacących klientów,  pozyskać 7 mln złotych finansowania, z czego większość pochodzi od funduszu Protos.vc, którego udziałowcami są m.in. Robert i Ani Lewandowscy, a jak wykazały badania –  rokrocznie rejestruje się na Wedding.pl ok 100 tys. przyszłych panien młodych czyli blisko 80% wszystkich zinternetyzowanych!

Takie osiągnięcia to wynik ciężkiej pracy całego zespołu, który od początku roku wzrósł z 10 do 46 osób! Serwis działa na pozornie niszowym, a w rzeczywistości ogromnym rynku mając już prawie 200 tysięcy fanów na FB, generując trzymilionowe zasięgi, współpracując z największymi Polskimi i zagranicznymi markami (m.in. Samsung, Pure Jatomi, Indigo Nails, Vistula, W.Kruk, Laurelle), oraz z wycenianym na kilkaset milionów dolarów WeddingWire.com – jednym z dwóch największych portali ślubnych.

Okazuje się, że zapobiegliwe panny młode rejestrują się na wedding.pl 400 dni przed ślubem! W tym czasie na pewno wszystko można spokojnie zaplanować i skonsultować z opinią specjalistów.

Gratulacje.

https://jastrzabpost.pl/moda/agnieszka-hyzy-w-czerwonej-sukni-jak-kopciuszek-kreacja-na-party_584654.html

https://jastrzabpost.pl/newsy/pani-agnieszka-hyzy-i-grzegorz-hyzy-w-pierwszym-wywiadzie-razem_573175.html

Zobacz: Agnieszka Hyży kipi seksem! Jej gorące zdjęcia w bikini na dmuchanym flamingu to prawdziwa torpeda! Nie pozuje sama


Agnieszka Hyży - Zozo Design x Martini, prezentacja kolekcji na zimę 2017

Agnieszka Hyży - Zozo Design x Martini, prezentacja kolekcji na zimę 2017

Agnieszka Hyży - Party urodziny, 10 lat (2017)

Agnieszka Hyży - Party urodziny, 10 lat (2017)

Agnieszka Hyży w czerwonej sukni

Agnieszka Hyży w czerwonej sukni

×