Agnieszka Hyży pozuje w bardzo skąpym bikini 9 miesięcy po porodzie. Od tych zdjęć zrobiło się naprawdę gorąco

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży 9 miesięcy temu po raz drugi została mamą. Gwiazda pochwaliła się w sieci tym, jak wygląda jej ciało w skąpym bikini. Jak się prezentuje?

Agnieszka Hyży karierę w show-biznesie zaczynała od udziałów w konkursach piękności. Szybko została dostrzeżona przez branżę i znalazła swoje miejsce przed kamerami. Na dłużej związała się ze stacją Polsat, gdzie prowadziła wiele popularnych programów. Dzięki pracy poznała także swojego drugiego męża, czyli Grzegorza Hyżego. Pierwsze małżeństwo nie przetrwało próby czasu, ale doczekała się z niego córeczki. Niedawno po raz kolejny została mamą.

To, że spodziewa się dziecka ogłosiła dopiero na dwa miesiące przed rozwiązaniem. W obszernym poście, który pojawił się wówczas w sieci przyznała, że bardzo długo starali się z mężem o powiększenie rodziny. Gwiazda miała za sobą kilka straconych ciąży, a gdy już pogodziła się z tym, że kolejne próby są nieudane doszło do tego, na co czekała przez wiele lat.

Agnieszka Hyży pokazała się w stroju kąpielowym

Agnieszka Hyży w listopadzie po raz drugi została mamą. Razem z Grzegorzem doczekali się upragnionego synka. Szczęśliwi rodzice nie trzymali fanów w niepewności i opublikowali w sieci pierwsze zdjęcia maleńkiego Leona. Od tamtej pory strzegą jego prywatności, a gwiazda dodaje kadry, na których nie widać twarzy jej pociechy. Wiadomo jednak, że chłopiec zdrowo rośnie, a rodzina stara się korzystać z wakacji.

Razem z mężem Agnieszka wychowuje całkiem sporą gromadkę dzieci. Oprócz wspólnego syna i córki dziennikarki towarzysza im także dzieci z poprzedniego małżeństwa wokalisty. Doczekał się on bliźniaków: Wiktora i Aleksandra. Rodzina niedawno ruszyła na wspólne wakacje.

Świeżo upieczona mama szybko wróciła do formy po porodzie, a już po kilku tygodniach pokazywała, że jej ciało ma się znakomicie. Teraz jej synek ma już 9 miesięcy, a ona wskoczyła w strój kąpielowy. W skąpym bikini wygląda fenomenalnie. Zaprezentowała smukłą talię i długie nogi. Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii. Trzeba pryznać, że wygląda zjawiskowo.


Agnieszka Hyży w bikini

Agnieszka Hyży w bikini

Agnieszka Hyży w bikini

Agnieszka Hyży w bikini

Agnieszka Hyży na urlopie

Agnieszka Hyży na urlopie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×