Szukaj

Agnieszka Hyży pokazała teściową. Mama Grzegorza sama mogłaby być gwiazdą. Co za uroda! 

Agnieszka Hyży z teściową

Agnieszka Hyży z teściową

Agnieszka Hyży pochwaliła się na Instagramie swoją teściową. Jak dogaduje się z mamą Grzegorza Hyżego?

Agnieszka Hyży zanim została żoną Grzegorza Hyżego była w związku z Mikołajem Witem, z którym pobrała się 6 sierpnia 2011. Ich małżeństwo przetrwało trzy lata. Podjęli decyzję o rozstaniu. Mają córkę – Martę.

Od 2015 roku jest żoną piosenkarza i tworzą jedną z piękniejszych par polskiego show biznesu. W pakiecie z mężem wzięła sobie także jego mamę. Dzisiaj z okazji dnia teściowej dziennikarka zdradza, jaka jest.

Agnieszka Hyży pokazała teściową

Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz wzięli ślub 17 lipca 2015 roku w Pałacu Senatorskim na Kapitolu w Rzymie. Dla obojga była to druga ceremonia.

Są jedną z tych par, które wzbudzają spore emocje w mediach. Na początku ich związek wywoływał wiele negatywnych komentarzy. Obecnie artysta i piękna prezenterka Polsatu są razem już tak długo i żyją w harmonii, że nie muszą nikomu niczego udowadniać.

A jak ma się relacja Agnieszki z teściową? Rozwiała wszelkie wątpliwości swoją publikacją na Instagramie. Pretekstem do tego, żeby opisać mamę męża jest Dzień Teściowej.

Hyży opublikowała kilka fotografii, na których pozuje z matką Grzegorza w różnych sytuacjach. Jest zdjęcie z plaży i z gór. Ewidentnie panie nie unikają swojego towarzystwa, a wręcz świetnie się razem odnajdują.

Prezenterka zaczęła post od pokazania stereotypu teściowej, a następnie stwierdziła, że jej osobista jest zupełnie inna i, że mimo drobnych różnic zdania, świetnie się dogadują. Na koniec spuentowała dość długi post następującymi słowami:

Myślę, że jest tego powód – kochamy tego samego człowieka, który i dla Niej i dla mnie jest najważniejszy. Tyle w temacie. Pozdrowienia dla wszystkich Teściowych.

View this post on Instagram

DZIEŃ TEŚCIOWEJ, 5 marca ❤️????‍❤️‍???? Jak co roku wrzucam zdjęcia z moją Drugą Mamą❤️ @agosia.w Pytanie – „a jaka jest Twoja Teściowa?”, zawsze ma taki dziwny podtekst. Wredna, nieżyczliwa, podejrzliwa. Wiecznie niezadowolona, obrażona, z fochem i grymasem na twarzy. Krytykująca, złośliwa, wtrącająca się we wszystko. Zaglądająca do garnków, szafek, sprawdzająca i kontrolująca. Swoje dziecko uważająca za ideał, a partnera za winnego i niedoskonałego. Intrygująca, zdystansowana, obojętna. Można tak jeszcze długo …. no i właśnie TAKA NIE JEST MOJA TEŚCIOWA :???????? Totalne przeciwieństwo. I choć czasem mamy spięcie, głównie słowne, które trwa dwa zdania i kilka sekund, to już za chwilę wystarczy, że na siebie spojrzymy i jest nam zwyczajnie przykro i wracamy do normalności. Myślę, że jest tego powód – kochamy tego samego człowieka, który i dla Niej i dla mnie jest najważniejszy. Tyle w temacie.❤️❤️ Pozdrowienia dla wszystkich Teściowych ???? A Wasze kochacie, tolerujecie czy … unikacie ? ????‍♀️ ______________________________________________________________#dzien #tesciowej #druga #mama #friends #familytime #razem #najlepiej #najlepsze #zyczenia #be #happy

A post shared by Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy) on

Mama Grzegorza Hyżego nie dość, że jest świetną teściową, to jest także bardzo atrakcyjną kobietą. Docenili to obserwujący Agnieszki, komplementując obie panie.

Zapytamy tak jak Agnieszka: Wasze (teściowe) kochacie, tolerujecie czy … unikacie?


Agnieszka Hyży z teściową

Agnieszka Hyży z teściową

Agnieszka Hyży z teściową

Agnieszka Hyży z teściową

Agnieszka Hyży z teściową

Agnieszka Hyży z teściową

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×