Szukaj

Agnieszka Hyży przestała milczeć w sprawie oskarżeń o rozbicie rodziny Grzegorza! Zimny prysznic dla Mai!

Agnieszka Hyży

Czy Agnieszka Hyży rozbiła małżeństwo Grzegorza i Mai?

Związek popularnej prezenterki i Grzegorza Hyżego od początku był atakowany. Zwłaszcza Agnieszka Hyży jest celem regularnych ataków zawziętych internautów, którzy zarzucają jej rozbicie poprzedniego małżeństwa Grzegorza.

Przypomnijmy, że Hyży – finalista trzeciej edycji programu X Factorbył wcześniej mężem piosenkarki Mai. Maja Hyży razem z mężem wzięła udział w X Factorze. Widzowie polubili uroczą parę i w takim samym stopniu kibicowali ich związkowi, jak i ich karierze muzycznej.

Dla wielu rozstanie Grzegorza i Mai w 2013 roku – kilka miesięcy po zakończeniu programu – było bolesnym zaskoczeniem. Kiedy w 2015 roku wokalista ożenił się Agnieszką Popielewicz, wielu uznało, że to piękna prezenterka jest powodem rozpady poprzedniego małżeństwa Hyżego.

Niedawno na Instagramie Agnieszki znowu pojawiły się oskarżycielskie komentarze. Jeden z nich był wyjątkowo przykry. Przy selfiku prezenterki, ktoś napisał:

Maja ładniejsza i nie kradnie cudzych mężów.

Agnieszka Hyży odpowiedziała na ten hejt, pisząc w dość swobodnym tonie:

Hahaha. 🙂 Ciekawe. 😉 Jak można kogoś ukraść, gdy ktoś rok jest wolny… Cudownej niedzieli dla Ciebie!

Jednak poczucia humoru i cierpliwości w końcu zabrakło nawet Agnieszce. Gwiazda zdecydowała się umieścić w sieci dłuższe oświadczenie na temat swojego związku z Grzegorzem. Przy fotce, na której widać ją z mężem napisała między innymi:

Chciałabym już ostatni raz odnieść się do ostatnich komentarzy, publikacji dotyczących naszego życia prywatnego… a przede wszystkim początków naszej znajomości. Nikt nikomu nikogo „NIE UKRADŁ”, nikt nikomu NIE ROZBIŁ rodziny, nikt dla nikogo NIE ODSZEDŁ, nikt nie budował szczęścia na czyimś nieszczęściu, nikt NIE JEST ZŁYM ojcem lub matką.

Hyży wyjaśniła też, dlaczego zdecydowała się tak obszernie odpowiedzieć na internetowy hejt:

Czemu to piszę? Bo czasem mam dość czytania tych bzdur, bo sobie myślę, że kiedyś zobaczą to Nasze Dzieci albo życzliwi przekażą im w szkole, i wiem jak wiele razy zabolało to naszych Bliskich.

Przy zdjęciu i oświadczeniu gwiazdy bardzo szybko pojawiło się mnóstwo życzliwych komentarzy. Internauci pisali:

  • Proszę nikomu się nie tłumaczyć. Ludzie tylko na to czekają. Jak najwiecej szczęścia życzę!!! Pięknie wyglądacie!!

  • Fajnie napisane, fajna z was para i tego się trzymajcie.

  • Kochana, my to wiemy!!! Wspaniałości i nieograniczonej niczym miłości!

  • Trzymam za was kciuki!

Ciekawe, czy oświadczenie Agnieszki faktycznie uciszy atakujących ją hejterów?

❤️Chciałabym już ostatni raz odnieść się do ostatnich komentarzy,publikacji dotyczących naszego życia prywatnego…a przede wszystkim początków naszej znajomości.Cofając się o 4 lata(tak czas leci)…nikt nikomu nikogo „NIE UKRADŁ”,nikt nikomu NIE ROZBIŁ rodziny,nikt dla nikogo NIE ODSZEDŁ ,nikt nie budował szczęścia na czyimś nieszczęściu,nikt NIE JEST ZŁYM ojcem lub matką (przykład ulubionych „nagłówków” ).To takie mało medialne i mało skandaliczne…być może ktoś lubi i chce budować swój PR i rozpoznawalność na opowiadaniu o swoim życiu,sprzedawaniu sensacji,często nieprawdy o innych(może nic innego nie ma do zaproponowania).Kilka razy powiedziałam za dużo i dziś wiem jakie mogą być tego skutki.My konsekwentnie robimy swoje i wiele razy stanowczo broniliśmy swojego dobrego imienia…W tym wszystkim nie ma ofiar i pokrzywdzonych i prawda jest właśnie tak banalna nawet jeśli komuś bardziej pasuje medialnie ta sensacyjna wersja.Czemu to piszę?Bo czasem mam dość czytania tych bzdur,bo sobie myślę,że kiedyś zobaczą to Nasze Dzieci albo życzliwi przekażą im w szkole i wiem jak wiele razy zabolało to naszych Bliskich.Z radością odczytuję,że dziś nawet plotkarskie portale ( w tym ukochany Pudelek,który wiele razy pisał o nas dokładając odpowiednie i nieprawdziwe przymiotniki do naszego życia i związku-dziś się do Was miło uśmiecham)potrafią napisać prawdę i racjonalną wersję wydarzeń.Cieszy to bardzo…i daje nadzieję, że jednak „oliwa sprawiedliwa”,nawet w szalonym świecie plotek i bałaganu prawda się przebije i można czasem wyjść z podniesioną głową-zwłaszcza,gdy nie ma się nic na sumieniu …. a Ci którzy mają i mieli w tym swój udział (zapewne są tego w pełni świadomi ) …wcześniej czy później również zapłacą „podatek od miłości” Miłości,szacunku,zgody Kochani???? Koniec i kropka!❤️ #prawda #zawsze #wygra #my #love #razem #married #happy #media #warto #walczyc #o #swoje #pozdrawiamy #wszystkich #życzliwych #milosc #przyjazn #szacunek #be #strong #be #happy A jak chce ktoś poczytać JEDYNY wywiad Nasz i o Nas…odsyłam do „Pani”.Link w bio

A post shared by Aga Hyży (@agnieszka_hyzy) on

Agnieszka Hyży świętuje 33 urodziny! Z tej okazji pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa… „To żaden chłopczyk!”

Agnieszka Hyży tym razem nie wytrzymała! Fanka w niewybredny sposób skomentowała jej małżeństwo. Riposta?

Agnieszka Hyży o niepochlebnych wpisach na swój temat: „Odzywa się we mnie agresor” [WIDEO]


Czy Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży pasują do siebie?

×