Agnieszka Hyży pokazała swoją śliczną 5-letnią córeczkę Martę! Prawdziwy cukiereczek!

Agnieszka Hyży córka

Agnieszka Hyży córka

Agnieszka Hyzy pokazała córkę Martę

Agnieszka Hyży zalicza się do najpopularniejszych prezenterek Polsatu. Gdy tylko atrakcyjna dziennikarka pojawia się na salonach, natychmiast wzbudza ogromne zainteresowanie fotoreporterów i mediów. Hyży zawsze wygląda obłędnie, lśni na ściankach jak amerykańska gwiazda. Media plotkarskie sporo czasu poświęcają obecnie jej małżeństwu z piosenkarzem Grzegorzem Hyżym, jednak mało kto wie, że Agnieszka ma 5 letnią śliczną córeczkę o imieniu Marta.

Agnieszka Hyży raczej nie obnosi się ze swoim prywatnym życiem, przede wszystkim nie chwali się swoim dzieckiem w mediach społecznościowych. Jednak ostatnio zrobiła wyjątek. Przypomnijmy, że zanim dziennikarka związała się z Grzegorzem, była w związku małżeńskim z Mikołajem Witem, producentem telewizyjnym. Owocem ich związku jest właśnie córka Marta. Na profilu prezenterki pojawiła się więc słodka fotka z córeczką, siedząca w samolocie.

 ?‍?Z Tobą na koniec świata❤️ Dwie duże dziewczynki w podróży 😉 #mum #daughter #together #zawsze #razem #travel #zwiedzamy #świat #plane #do #nieba #moja #dziewczynka #coraz #większa #duma ❤️

Zatem już wiemy, że dumna mama zabrała córeczkę na wakacje. Agnieszka nie zdradziła jednak kierunku podróży, napisała tylko, że lecą na koniec świata 🙂 Pod zdjęciem dziewczynki natychmiast pojawiło się mnóstwo ciepłych słów.

  • Martusia ale super dziewczynka 🙂

  • Cudownie ❤️❤️❤️ całusy dla Was dziewczyny #girlpower ?‍❤️‍?

  • Super dziewczyny ? pozdrawiam ? ?

  • Bawcie się dobrze dziewczynki ??❤❤❤

  • Nie boi się latać??

  • Cudna ?

Agnieszce i jej córeczce Martuni życzymy udanych wspólnych wakacji!

50-letnia Żona Hollywood jest w ciąży! Pokazała urocze foto z ciążowym brzuszkiem i dumnym małżonkiem!

Święta skłoniły Agnieszkę Hyży do poważnych przemyśleń: “Pozwolę sobie na osobisty wpis”. Jest o dzieciach i byłych partnerach!

Agnieszka i Grzegorz Hyży jeszcze nigdy nie byli tak wylewni w mówieniu o swojej miłości! Bardzo romantycznie podsumowali miniony rok!


Agnieszka Hyzy pokazała córkę

Agnieszka Hyzy pokazała córkę

Agnieszka Hyży, Zanzibar 2017

Agnieszka Hyży, Zanzibar 2017

Agnieszka Hyży, Zanzibar 2017

Agnieszka Hyży, Zanzibar 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×