Agnieszka Hyży wrzuciła do sieci rozczulające wideo z mężem i synkiem: „Przyłapany”. Leon to już duży chłopiec

Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży

Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży wrzuciła do sieci rozczulające nagranie. Pokazała, jak jej mąż opiekuje się synkiem. Takie widoki na jej profilu to prawdziwa rzadkość.

Grzegorz Hyży popularność zdobył pojawiając się w programie X-Factor. Wystąpił tam razem ze swoją ówczesną żoną, Mają. Tuż po zakończeniu talent show, które dla każdego z nich okazało się być furtką do kariery zakochani rozstali się i podjęli decyzję o rozwodzie. Nadal jednak dzielą się opieką nad bliźniakami. Doczekali się bowiem dwóch synów: Wiktora i Aleksandra. Teraz każde z nich ułożyło sobie życie na nowo.

Wokalista nie tylko kilka lat temu podbił scenę muzyczną, ale też spotkał wielką miłość. Związał się z prezenterką, Agnieszką Popielewicz, a tych dwoje z miejsca ugodziła strzała amora. Długo nie czekali ze sformalizowaniem relacji. Kilka lat temu wzięli ślub w Rzymie z dala od blasku fleszy i kamer. Niedawno ich rodzina się powiększyła. Małżonkowie doczekali się pierwszego wspólnego dziecka.

Agnieszka Hyży pokazała zdjęcie męża i syna

Agnieszka i Grzegorz stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Małżonkowie są jednak zgodni w tym, by unikać blasku fleszy. Rzadko wrzucają do sieci wspólne zdjęcia, ale po narodzinach ich synka nieco się to zmieniło. Gdy na Instagramie pojawiły się pierwsze kadry małego Leona w objęciach rodziców fani oszaleli z radości i prześcigali się z komplementami.

Wiadomo, że ich droga do zostania rodzicami nie była łatwa. Chociaż mają dzieci z poprzednich związków, to nie mogli doczekać się wspólnego maluszka. Kilka ciąż Agnieszki skończyło się poronieniem. Gdy już straciła wszelką nadzieję, uśmiechnęło się do nich szczęście. Od kilku miesięcy są szczęśliwymi rodzicami. Dumna mama ku uciesze fanów wrzuciła właśnie do sieci nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak jej mąż spaceruje z synkiem i wózeczkiem.

Między koncertami. Przyłapany. Praca na pełen etat – napisała.

Leon wymienił już gondolę na mały spacerowy wózeczek, a na nagraniu widać jedynie, jak macha rączkami i próbuje zaczepiać tatę. Chłopiec sporo wyrósł i już samodzielnie siedzi. Więcej zobaczycie w naszej galerii.


Grzegorz Hyży z synkiem

Grzegorz Hyży z synkiem

Grzegorz Hyży z synkiem

Grzegorz Hyży z synkiem

Grzegorz Hyży z synkiem

Grzegorz Hyży z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×