Agnieszka Hyży pokazała, jak karmi syna piersią. Fani są nadzwyczaj zgodni: „Nie ma piękniejszego widoku”

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży wrzuciła do sieci urocze zdjęcie. Pokazała na nim, jak karmi piersią swojego najmłodszego syna. Fanki są pod wrażeniem. 

Agnieszka Hyży zaczynała karierę jako modelka. Z czasem zadebiutowała jako dziennikarka. Najpierw pojawiła się na antenie TVN, aby następnie przejść do Polsatu. Sporo dzieje się również w jej życiu prywatnym. W 2011 roku sformalizowała związek z Mikołajem Witem, a dwa lata później na świat przyszła córka pary, Marta. Związek jej rodziców nie przeszedł próby czasu. W 2015 roku Agnieszka po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu, tym razem z uzdolnionym wokalistą, Grzegorzem Hyży. W ubiegłym roku urodził się syn paryLeon.

Chciałam przekazać tę nowinę osobiście. Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego. Nie w moim stylu jest epatowanie szczegółami. Nieprzerwanie będę dbać o zdrowe proporcje w dzieleniu się życiem prywatnym – tak dużo ludzi otwiera swoje drzwi bardzo szeroko, moje zostawię lekko uchylone. Zwłaszcza teraz – osobiście przekazała fanom na krótko przed porodem.

Gdy w listopadzie dodała pierwsze zdjęcie pierworodnego, została zasypana gratulacjami.

Bardzo długa podróż za nami… Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć. RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie …. Szczęśliwi RODZICE i RODZEŃSTWO.

Od tego czasu chłopiec regularnie pokazuje się w jej social mediach.

Agnieszka Hyży pokazała, jak karmi syna

Dziś na jej profilu na Instagramie znalazło się zdjęcie, na którym widać ją, gdy karmi syna piersią podczas niedawnego wakacyjnego wypadu. W opisie zdjęcia przyznała, że to właśnie w ten sposób wyglądała większość tegorocznego lata.

W te wakacje było głównie tak ….a do kolejnych zostało 9 miesięcy, 41 tygodni,292 dni i na ten moment 7022 godzin.
Sporo może się wydarzyć. Sporo się pewnie nauczymy. Tymczasem … dobrego weekendu dla Was – napisała.

W sekcji komentarzy pojawiły się komplementy pod adresem rodziny.

Karmiąca mama – nie ma piękniejszego widoku – napisała jedna z osób.

Zgadzacie się z tym?


Agnieszka Hyży pokazała, jak karmi synka

Agnieszka Hyży pokazała, jak karmi synka

Agnieszka Hyży z synem

Agnieszka Hyży z synem

Agnieszka Hyży z synem

Agnieszka Hyży z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×