Agnieszka Hyży pracuje z maleńkim synkiem u boku: „Przedświąteczne centrum dowodzenia”. W tle imponująca choinka.

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży powoli przygotowuje się do świąt. Gwiazda pochwaliła się piękną choinką i pokazała, jak pracuje z maleńkim synkiem. Zobaczcie zdjęcie. 

Agnieszka Hyży kilka miesięcy temu na dłuższą chwilę zniknęła z Instagrama. Fani zamartwiali się o to, co się z nią dzieje. Okazało się, że chciała ten czas spędzić z dala od mediów, ponieważ oczekiwała na narodziny dziecka. Fanom pokazała się dopiero, będąc w zaawansowanej ciąży. Oznajmiła jednocześnie, że starania o ciążę to nie był dla niej łatwy czas. Miała za sobą kilka poronień i gdy całkowicie odpuściła, okazało się, że może powoli zacząć się cieszyć spełniającym się marzeniem. Tym razem wszystko zakończyło się dla niej bardzo szczęśliwie. Razem z mężem Grzegorzem od kilku tygodni radują się z narodzin synka.

Prezenterka jest doświadczoną mamą. Wychowuje bowiem 8-letnią córkę Martę z poprzedniego małżeństwa, a jej mąż ma dwóch synów ze związku z Mają Hyży. Narodziny maleńkiego Leona jeszcze bardziej spoiły ich patchworkową rodzinę, którą tworzą od lat.

Agnieszka Hyży pochwaliła się choinką

Agnieszka Hyży po porodzie błyskawicznie doszła do formy. Minęło zaledwie kilka tygodni, a gwiazda ponownie nosi rozmiar 34. Napisała o tym w sieci i pochwaliła się zdjęciami płaskiego brzucha. Zebrała mnóstwo komplementów, ale też nieprzychylnych komentarzy od zazdrośników. Nie przejęła się jednak tymi słowami i dumnie eksponowała swoją sylwetkę.

Podobnie jak większość gwiazd żona Grzegorza Hyżego również przygotowuje się do nadchodzących wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia. Pokazała w sieci, jak wygląda jej domowe biuro w tym czasie -znajduje się ono nieopodal imponującej choinki. Zdecydowała się na żywe drzewko, które jest przystrojone w złote ozdoby. Tuż obok Agnieszki w leżaczku jest jej maleńki synek Leon, który asystuje mamie w pracy.

Hello Monday‼️
Przedświąteczne centrum dowodzenia życiem rodzinnym i biurowym Home office z choinką.
To będzie bardzo intensywny tydzień.
Dobrego dnia dla Was!

Pracująca na pełnych obrotach mama zebrała sporo komplementów, ale jej obserwatorzy zachwycają się także piękną choinką. Sporych rozmiarów drzewko robi ogromne wrażenie, a w takich okolicznościach nawet praca sprawia przyjemność.


Agnieszka Hyży pokazała choinkę

Agnieszka Hyży pokazała choinkę

fmkmkfkfkf
Agnieszka Hyży urodziła

Agnieszka Hyży urodziła

Komentarze

  • Joga pisze:

    No faktycznie wręcz styrana tą pracą i jescze z dzieckiem!!! Hm.. Tylko współczuć.

  • Ewelina pisze:

    Jakich gwiazd? Może on z jego zawodzeniem? Przecież nie można go zestawiać z prawdziwymi artystami typu Kazik czy Kora…no ludzie! On nigdy nie miał swoich 5 minut i mieć nie będzie.

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia to nierealne marzenie to ktoś mógłby zakochać się jak w filmach tarantino aha ha ha dlatego tradycyjne wartosci od początku do końca a nie gdzie moźna zarobic z dawania d..py jak inni insta perfekcyjni jak tam randki zenua ale przynajmniej moźna się najeść rzuć monetą a co wypadnie to wezme ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×