Choroba wróciła. Agnieszka Hyży przekazała smutne wieści. I to w swoje urodziny: „Nie będzie tak jak chciałam”

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży poinformowała na Instagramie, że jest chora na COVID-19. To już drugu raz, kiedy prezenterka zmaga się z zakażeniem. Co napisała na Instagramie?

Pandemia koronawirusa zdominowała miniony rok. Nikt chyba nie wyobrażał sobie, że wirus w tak szybkim tempie rozprzestrzeni się na cały świat i spowoduje tak wielki paraliż. Z COVID-19 zmagają się wszystkie kraje. Sytuacja w Polsce nie jest łatwa. Właśnie zmagamy się z trzecią falą zachorowań.

Agnieszka Hyży należy do tych osób, które doświadczyły koronawirusa na własnej skórze. Dokładnie rok temu, w swoje urodziny miała COVID-19. Okazuje się, że zakaziła się po raz drugi w tym samym czasie. Jej urodziny nie będą takie, jak zaplanowała.

Agnieszka Hyży po raz drugi zachorowała na COVID-19

Agnieszka Hyży o chorobie zdecydowała się opowiedzieć w obszernym poście na Instagramie. Opublikowała zdjęcie w koronie. Napisała, że kolejny raz nie będzie świętować urodzin, bo zakaziła się koronawirusem. To już drugi raz, do tego w czasie, kiedy obchodzi urodziny.

Rok temu pierwszy raz „ubrałam” KORONĘ w swoje urodziny… pol żartem pol serio, by nie kojarzyła się tylko z jednym. Nie sądziłam ze dokładnie 12 miesięcy później, 19 marca „ubiorę” ją znów, ponownie z tego samego powodu.
Nie spotkam się z bliskimi, nie będzie tradycyjnych urodzin, nie będzie tak jak
chciałabym i jak planowałam.

Pokusiła się także o refleksję na temat tego, co pandemia przyniosła światu. Jak bardzo zmieniła nasze plany, pokazała, że nie możemy niczego brać za pewnik.

Ostatni rok wszystkim nam pokazał, że plany i marzenie czasem przegrywają z okolicznościami, na które dużego wpływu nie mamy i nad którymi nie panujemy. Przetrwałam COVID, doświadczyłam lockdownu, układałam na nowo wszystkie plany zawodowe i prywatne, godziłam się z ograniczeniami, upadkami, musiałam się z wieloma „rzeczami” pożegnać na zawsze i wiele odkryć na nowo.

Wyznała, że poznała się na tym, kto jest prawdziwym przyjacielem.

Niektórzy pokazali swoje prawdziwe oblicze, rozczarowali i skrzywdzili, po to by inni mogli uratować, wykazać się empatią i ludzką postawą. Dużo jak na jeden rok.

Obecny rok uważa za rewolucyjny.

I dziś już wiem, że ten kolejny rok mojego życia, będzie pod wieloma aspektami rewolucją i trzęsieniem ziemi‼️

Agnieszka Hyży podziękowała także za życzenia urodzinowe, a także zespołowi, z którym pracuje.

Dziękuję za ogrom życzeń, tych pisanych i wypowiedzianych. Bardzo to doceniam!! Dzięki mój drogi team @how2.shop, że dajecie ze mną radę i tak mocno wierzycie w nasz wspólny sukces. Obiecałam Wam kiedyś tańce na stole, słowa dotrzymam‼️

Na zakończenie wyznała, że nie pozostaje jej nic, jak tylko udać się do łóżka.

P.s. 19 marca obchodzi się także ŚWIATOWY DZIEŃ SNU! Już wszystko jasne … bezkarnie mogę za to udać się do łóżka 😉

Pod postem Agnieszki Hyzy pojawiło się mnóstwo życzeń urodzinowych, ale także szybkiego powrotu do zdrowia.


Agnieszka Hyży ma koronawirusa

Agnieszka Hyży ma koronawirusa

Agnieszka Hyży z teściową

Agnieszka Hyży z teściową

Agnieszka Hyży - wybory Miss Polski 2020

Agnieszka Hyży - wybory Miss Polski 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×