Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Agnieszka Hyży pierwszy raz tak szczerze o małżeństwie z Grzegorzem! „Raz obudził mnie w środku nocy i powiedział…”

Agnieszka Hyży o związku z Grzegorzem


Agnieszka Hyży o związku z Grzegorzem

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży są parą od 2014 roku. Po raz pierwszy pojawili się razem na ślubie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w grudniu 2014 roku, ale nie komentowali swojego związku. Punktem zwrotnym była konferencja prasowa imprezy Polsat SuperHit Festiwal 2015, na której zwrócili na siebie uwagę wszystkich – fotoreporterów, gwiazd i dziennikarzy.

Para zaręczyła się zaledwie po trzech miesiącach znajomości. Ślub odbył się 17 lipca 2015 roku w Pałacu Senatorskim na Kapitolu w Rzymie.

Agnieszka Hyży pokazała wiadomości od Grzegorza. Co do niej pisze, gdy jest w pracy? „Kabaret”

Od tego czasu Grzegorz i Agnieszka funkcjonują jak normalna rodzina mieszkając razem, zajmując się dziećmi i pracując. Chociaż razem wzbudzają ogromne zainteresowanie, bardzo oszczędnie komentują życie osobiste. Na próżno szukać wspólnych sesji zdjęciowych, okładek, wyczerpujących wywiadów czy rozmów w telewizyjnych shows. Dopiero ostatnio Agnieszka udzieliła niedawno wywiadu dla Party, w którym zdradziła jak się jej żyje z artystą:

Ja bym postawiła mocną granicę między tym co robi Grzesiek a naszym życiem prywatnym, i nie dorabiałabym ideologi do tego co tworzy. On zresztą mówi, że to wynika z jego serca, doświadczeń, więc wynika tez z naszego życia. Poza tym ta płyta powstawała u nas w domu, wiec to się gdzieś tam przenika z naszym życiem prywatnym, z dziećmi, z tym co się dzieje u nas w domu.

Cieszy mnie to, że jako pierwsza słyszę takie rzeczy! Jak to już miało jakiś kształt, było kompozycją, to w nocy siedzieliśmy w aucie w garażu, żeby nikogo nie budzić i słuchaliśmy bardzo głośno i mówiłam albo „super” albo „poczekaj jeszcze, muszę się chwile z tym oswoić”.

Raz obudził mnie w środku nocy i powiedział – „mam ten tekst” – tym bardziej się cieszę, że ta płyta jest już na rynku, dla nas wszystkich wokół niego jest to czymś ważnym. Uczę się życia z taka osoba, która tworzy takie rzeczy, dla mnie realistki twardo stąpającej po ziemi nie jest łatwo zrozumieć pewne rzeczy, ja go bardzo wspieram. Każdą kompozycję znam w zasadzie od podszewki, wiec mu mówię często „słuchaj to jest fajne, to nie jest”.

Agnieszka zdradziła też czy przebój lata O pani jest o niej:

Od początku czułam, że „O pani” będzie hitem, i oboje czuliśmy ze to jest materiał na pierwszy singiel. Ten tekst pojawia się w szerszym gronie i mnie to strasznie cieszy, tę piosenkę można różnie interpretować,  każdy znajdzie w niej coś dla siebie, ja tez znajduje w tej piosence siebie, i mam nadzieje ze wiele kobiet też w niej odnajdzie siebie i to poczuje.

Mam już przydomek „O Pani”. „Do twarzy ci w tej sukience” – gości na co dzień w naszym prywatnym słowniku

Chętnie zobaczylibyśmy reality-show z ich udziałem. Mogłoby być jeszcze ciekawiej niż u Majdanów 🙂

Agnieszka Hyży zganiła dziennikarza i przerwała wywiad. „To są sprawy bardzo prywatne!”. Poszło o… Zobaczcie sami

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2017

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży – jak wygląda ich związek?

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży - święta

Agnieszka Hyży o małżeństwie z Grzegorzem

Czy Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży pasują do siebie?Komentarzy: 5


Wez sie ugryz w jezor... | 19 czerwca 2017, 15:39

DO: Gość | 19 czerwca 2017, 10:40 – pustaku! ona nie odbila Hyzego jego zonie! To jego zona przyprawila mu rogi i dlatego sie rozeszli! On zaczal spotykac sie z Agnieszka dlugo, juz po rozstaniu z Majka! Wiec nie pie.dol glupot jak nie masz pojecia!


Gość | 19 czerwca 2017, 10:43

Ale wazniak z niego , jakby byl Michaelem Jacksonem .
Szara nedzota bez wyrazu .


Gość | 19 czerwca 2017, 10:41

Jej dwa duze koslawe paluchy zamiast w bucie wysuwaja sie poza butem buhahaha .
Ona stoi jak stara baba.


Gość | 19 czerwca 2017, 10:40

Ten Hyzy powinien pracowac jako spawacz, bo na takiego wyglada ,do artysty to mu daleko .Ty pani koslawa z dwiema lewymi nogami,nie exponuj sie tym swoim frajerem ktorego odbilas jego zonie


Gość | 19 czerwca 2017, 10:38

Szarota ,nedzota z Polski ma wielkie mniemanie o sobie jakby conajmniej byli amerykanskimi gwiazdami buhahahahahaha


Dodaj komentarz
×