Szukaj

Agnieszka Hyży doprowadza męża do szału tylko jedną rzeczą! Każdy inny facet byłby zachwycony…

Grzegorz Hyży nie lubi gdy Agnieszka Hyży nosi mini

Agnieszka HyżyGrzegorz Hyży uchodzą za jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Ich związek nie przechodzi kryzysów, dogadują się znakomicie, nie wikłają się w żadne skandale – choć media bardzo by tego chciały. Wspierają swoje kariery zawodowe i są aż zbyt idealni… Na szczęście tylko z pozoru. Okazuje się bowiem, że ukochany Agnieszki to straszny zazdrośnik! Najbardziej nie podoba mu się, gdy ukochana zakłada kuse sukienki i wychodzi sama z domu.

Grześkowi zdarza się mnie strofować, że mam za krótką sukienkę podczas jakiegoś wyjścia. Na ogół nie ma go wówczas ze mną, ale gdy wracam do domu, to słyszę pytania w stylu: krótszej sukienki nie było?! lub większego dekoltu nie można było mieć? On lubi jak wyglądam seksownie, ale tylko, gdy wychodzę z nim. Jeśli idę sama, to już niekoniecznie – wyjawiła rozbawiona gwiazda w rozmowie z Faktem

Z jednej strony ociupinę trąci męską hipokryzją, a z drugiej – naprawdę trudno mu się dziwić. Agnieszka ma figurę modelki, może pochwalić się naprawdę zgrabnymi nogami i kuszącym dekoltem, a gdy sama wychodzi na salony, oglądają się za nią wszyscy. Grzegorz ma więc o co być zazdrosny.

A przynajmniej miałby, gdyby jego żona nie była w nim na zabój zakochana. 😉

Gwiazdy świętują 10 urodziny Polsat Café: Kasia Cichopek, Agnieszka Hyży, Kasia Skrzynecka, Ewa Wachowicz

Gwiazdy w świątecznej akcji SMYKA: Agnieszka Hyży, Karolina Malinowska, Beata Sadowska

Agnieszka Hyży bez makijażu po nocnej imprezie to zupełnie inna osoba! Nieprawdopodobna różnica


Wysokie kozaki plus mini – podoba ci się to zestawienie?

×