Agnieszka Hyży pochwaliła się teściową. Mama Grzegorza wygląda jak jej siostra. Podobieństwo do syna jest uderzające

Agnieszka Hyży z mężem

Agnieszka Hyży z mężem

Agnieszka Hyży pochwaliła się zdjęciem z teściową. Z mamą Grzegorza Hyżego łączy ją szczególna więź. Jak się ze sobą dogadują?

Agnieszka Hyży od kilku lat tworzy bardzo szczęśliwy związek. Zanim jednak poznała swojego ukochanego, stanęła na ślubnym kobiercu z Mikołajem Witem, a ich relacja rozpadła się po trzech latach. W tym czasie doczekali się córki Marty. Prawie sześć lat temu ponownie postanowiła wyjść za mąż po tym jak jej serce skradł Grzegorz Hyży. Małżonkowie stanowią jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Próżno szukać w ich życiu skandali, a sami raczej unikają blasku fleszy. Jednak z okazji kolejnych rocznic swojego ślubu, który odbył się w tajemnicy przed mediami, publikują kolejne kadry z tego wyjątkowego dnia.

Po ślubie Agnieszka zyskała nie tylko ukochanego męża, ale w pakiecie z nim otrzymała także jego mamę. Wczoraj obchodzony był w naszym kraju Dzień Teściowej, a z tej okazji gwiazda postanowiła pokazać, jakie relacje łączą ją z mamą Grzegorza.

Agnieszka Hyży zdradza, jakie relacje łączą ją z teściową

Z okazji wczorajszego święta Agnieszka dodała na swoim profilu kadry, na których możemy zobaczyć, jak wygląda jej teściowa, Małgorzata Woźniak. Pod postem zdradziła również, co nieco o tym jak się dogadują. Okazuje się, że nie jest to relacja, którą znamy z kawałów, wręcz przeciwnie widać tutaj przyjaźń i zrozumienie. Łączy je całkiem sporo. Zdecydowanie nie unikają swojego towarzystwa, a do sieci regularnie trafiają ich wspólne kadry. Nie da się nie zauważyć, że Grzegorz jest bardzo podobny do swojej mamy, zapewne także z charakteru skoro Agnieszka tak świetnie dogaduje się z Małgorzatą.

Jak mówi przysłowie „każda synowa ma coś z teściowej”. Dziś Dzień Teściowej, żarcików złośliwych nie będzie, bo po co⁉️ Skoro fajna, radosna, życzliwa, wspierająca, nie jest złośliwa i nie jest wścibska, otwarta i z sercem na dłoni. Kto zna, ten wie‼️ Dużo czasu ze sobą spędzamy, dużo rozmawiamy i sporo potrafimy sobie wzajemnie wybaczyć.

Pod postem Agnieszki natychmiast pojawiło się sporo komentarzy od fanów. Wiele osób trochę zazdrości Agnieszce tak ciepłych relacji z mamą męża.

  • Piękne zdjęcie. Bardzo fajnie wyglądacie.
  • Jak matka z córką.
  • Zazdroszczę takiej relacji Pani Agnieszko.
  • Super, że się tak dogadujecie. Tylko pozazdrościć.

A jak Wasze relacje z teściowymi? Podobnie, jak u Agnieszki, czy zdecydowanie bardziej, jak w popularnych dowcipach na ten temat?


Agnieszka Hyży z teściową

Agnieszka Hyży z teściową

Agnieszka Hyży z teściową

Agnieszka Hyży z teściową

Agnieszka Hyży z teściową

Agnieszka Hyży z teściową

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×