Agnieszka Hyży wyeksponowała brzuszek w obcisłej kreacji. Posypały się pytania o ciążę, a ta pośpieszyła z odpowiedzią

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży zapozowała w obcisłej kreacji. Jej brzuszek zwrócił uwagę fanów. Od razu zaczęli ją pytać o to, czy jest w kolejnej ciąży.

Agnieszka Hyży zaczynała karierę jako modelka. Później przyszedł czas na zajęcie się dziennikarstwem. Najpierw pracowała na antenie TVN, by potem przejść do Polsatu. Nie tylko prowadziła tam programy, ale również imprezy organizowane przez stację. Jeszcze głośniej zrobiło się o niej za sprawą wejścia w związek z wokalistą, Grzegorzem Hyżym.

Para zdecydowała się sformalizować relację. Ślub miał miejsce podczas wycieczki do Włoch i był utrzymany w tajemnicy, ale niestety turysta, który się na nich natknął, zrobił im zdjęcia, a następnie przekazał fotki mediom, co zepsuło efekt niespodzianki.

Bardzo bolało mnie to, że dołożyliśmy wszelkich starań i wydaliśmy na to sporo pieniędzy, żeby mieć tę intymność i zachować tę informację dla siebie. (…) Do dnia dzisiejszego jest mi przykro, że zdjęcia z Kapitolu w Rzymie zostały sprzedane przez polską grupę turystów jednej z polskich gazet i że w trakcie mojej krótkiej podróży poślubnej otrzymałam telefon od zaprzyjaźnionej osoby z mediów, że nasze zdjęcia zostały kupione i jutro trafią na okładkę. Było to smutne – wyznała Żurnaliście.

Agnieszka i Grzegorz stanowią dobraną parę. Kilka miesięcy temu na świat przyszedł ich synek, Leon. Oprócz tego para ma dzieci z poprzednich związków. Agnieszka ma córkę, a Grzegorz dwóch synów. Wszyscy stanowią patchworkową rodzinę.

Agnieszka Hyży jest w ciąży?

Gwiazda Polsatu dodała wczoraj na Instagramie zdjęcie w obcisłej sukni z rozcięciem po boku, która doskonale wyeksponowała jej zgrabne ciało. Na ramię miała z kolei zarzuconą jasną marynarkę. Look uzupełniała biżuteria i buty na obcasie.

Warto zwrócić uwagę na jej sylwetkę. Wygląda rewelacyjnie, ale ma lekko zaokrąglony brzuszek, który ani trochę nie odbiera jej seksapilu. Część fanów zwróciła na niego uwagę i zaczęła ją pytać o to, czy jest w kolejnej ciąży.

Agnieszka odpowiedziała im na Instastory:

Odpowiadając zbiorczo na pytania… Nie, nie jestem w ciąży.

Jak podoba się wam sylwetka Agnieszki Hyży?


Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Komentarze

 • Gość pisze:

  Niech idą do szpitali Dziecięcych,to odechce się przechwalania co i eksponowania brzuchow,trochę skromnosci,

 • Gość pisze:

  Czy one nie mają innych problemów,niech zajrzą do szpitali na Dziecięce oddziały ile tam cierpienia,a nie głupoty,marnoty i przechwal wstyd tak się przechwalac

  • Aga pisze:

   Zajmij się sobą lepiej. Jakie „one” ???? Tu jest mowa o jednej kobiecie.

 • Gość pisze:

  Zamienił stryjek na kobietę z klasą… Bardzo ładnie i bardzo kobieco…

 • Gośćjovita pisze:

  Nie ma co jej porównać do pierwszej zony tamta młoda piękna dziewczyna A ta sierota z przejściem fu dureń zamienił stryjek siekierki na kijek .

  • Elf pisze:

   No rzeczywiście nie ma pani Agnieszka to klasa a pani Maja tandeta

  • Gość pisze:

   Bredzisz, gdzie masz oczy? Pani Agnieszka to wielka klasa i styl. Pierwsza żona Grzegorza nie dorasta do pięt Pani Agnieszki

 • Gość pisze:

  Taki łive zdrowia nie ma przypadków pani agnieszka jak zwykle spoko a ten brzuch to od pomidorowej ha ha rola irytującego pluszaka jest juź zajęta kto wam zapłacił za ten wystep e confidento król królowa i palce w d..pie takie drygi dziecko nawet nie w4esz o czym mówisz ale akurat cpuny są dla nich poźyteczne ale niedługo piach i to tyle

 • Gość pisze:

  Jaki ona ma niby brzuch ?

 • Gość pisze:

  brzuszek to ma dziecko. Kobieta w ciąży ma brzuch i to duży.

 • Gość Krawcowa z Madrytu pisze:

  Niektóre sukienki tak mają ,że opinają figurę .Pani Agnieszka wygląda bardzo ładnie i kobieco Dajcie spokój nie wszystkie kobiety to deski i kije od szczotek Są też te które mają piękną zmysłową linię i do takich Pani Agnieszka się zalicza

  • GoślllEleonora pisze:

   P. Agnieszka to piękna kobieta

  • Gość pisze:

   Tak tak zgadzam się p.Agnieszka bardzo kobieca natomiast p.Maja ? może jednak przemilczeć !!!!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×