Agnieszka Hyży jest w ciąży? Pod jej najnowszym wpisem na Instagramie posypały się gratulacje

Agnieszka Hyży pokazała teściową

Agnieszka Hyży pokazała teściową

Agnieszka Hyży jest w ciąży? Gwiazda przerwała milczenie w social mediach i dodała nowy wpis, pod którym posypało się mnóstwo gratulacji. 

Agnieszka Hyży, to jedna z popularniejszych dziennikarek, która do niedawna była bardzo aktywna w social mediach. Do niedawna regularnie publikowała posty, w których dzieliła się z obserwującymi kulisami codzienności – pokazywała służbowe projekty, stylizacje, a także wybrane fragmenty ze swojego życia.

Ostatni post opublikowała 31 grudnia, kiedy podsumowała 2019 rok. Od tego momentu nie publikowała nic przez kilkanaście dni, aż do wczoraj, kiedy postanowiła wytłumaczyć powód swojej nieobecności.

Agnieszka Hyży zniknęła z social mediów. Jest w ciąży?

Dziennikarka w sobotnie południe opublikowała nowe zdjęcie, pochodzące najprawdopodobniej z jednej z ostatnich sesji zdjęciowych. Pozuje na nim z delikatnym uśmiechem na ustach, pewnie patrząc się w obiektyw. W opisie zdradziła, że była tak zajęta, że nie zauważyła, kiedy minęły jej ostatnie dni:

Stuk puk‼️ Trochę mnie tu nie było … wypadłam z (o)BIEGU. Jak Wasz początek 2020? Jakieś te doby krótsze się stały w tym dwudziestoleciu … pół miesiąca przemknęło. Ale jak to się mówi… CISZA TO WIELKI ŻYWIOŁ, W KTÓRYM RODZĄ SIĘ WIELKIE RZECZY‼️ Więc już nie mogę się doczekać żeby urodziło i …zaczęło żyć swoim życiem. Brzmi dwuznacznie 🙂 i niech tak zostanie. Niedopowiedzenia są … fajne.

Czyżby gwiazda zasugerowała, że wkrótce zostanie mamą? Ta informacja podzieliła jej fanów. Kiedy jedni gratulowali ciąży, inni trzymali kciuki za nowy projekt. Kto ma rację? O tym z pewnością wkrótce się przekonamy. Na ten moment gwiazda nic więcej zdradzić nie chciała na temat swojej tajemnicy.

Zobacz także: Agnieszka Hyży dostała nowy program w Polsacie. Szykuje się hit nadchodzących miesięcy


Agnieszka Hyży jest w ciąży?

Agnieszka Hyży jest w ciąży?

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży - wybory Miss Polski 2019

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży - wybory Miss Polski 2019

Agnieszka Hyży – Jak poślubić milionera?

Agnieszka Hyży – Jak poślubić milionera?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×