Szukaj

Agnieszka Hyży dostała własny program w Polsacie! Jego produkcja trwa od… maja ubiegłego roku!

Agnieszka Hyży Cztery Wesela

Agnieszka Hyży poprowadzi „Cztery Wesela” w Polsacie

Agnieszka Hyży została prowadzącą nowego programu w Polsacie. Gwiazda poprowadzi format, którego produkcja trwa od maja ubiegłego roku. Pierwsze odcinki zostaną wyemitowane w jesiennej ramówce. Dlaczego nagrania trwają tak długo? Jaki program poprowadzi?

Agnieszka Hyży już jesienią zadebiutuje jako prowadząca nowego programu Polsatu. Zdjęcia do produkcji trwają od maja ubiegłego roku, a kolejne odcinki zostaną zrealizowane latem bieżącego roku. Dlaczego produkcja trwa tak długo? Ponieważ nowym programem stacji, który ma szansę podbić serca widzów, będą popularne na Wyspach Cztery Wesela.

Jak donoszą Wirtualne Media, Agnieszka została ambasadorką i gospodynią hitowego show, które podbiło serca widzów. Jego wersje powstały między innymi we Włoszech, w Finlandii, we Francji czy w Niemczech, ale zawędrowały również do USA i Kanady. W programie cztery panny młode zapraszają się wzajemnie na wesela, ale nie w rolach gości, tylko jurorek. Wnikliwej ocenie podlega wszystko – od dekoracji, przez suknię ślubną, aż po muzykę, serwowane dania i klimat, jaki panował podczas uroczystości. Ta panna młoda, która zdobędzie największą ilość punktów, na 100 możliwych, zdobędzie również nagrodę pieniężną.

Rolą Agnieszki będzie podsumowanie każdego z ośmiu odcinków, oraz prowadzenie rozmów z fanami show na żywo za pośrednictwem Facebooka. Pierwsze cztery odcinki show powstały w 2018 roku, kolejne cztery zostaną nakręcone latem 2019 roku.

Będziecie oglądać? 😉

Agnieszka Hyży ma banalny trik na smukłą sylwetkę. To dlatego na zdjęciach w bikini wygląda jak z okładki „Playboya”!

Agnieszka Hyży pokazała się w bikini! Wygląda jak BOGINI! Ma ciało jak z okładki amerykańskiego „Playboya”!

Agnieszka Hyży pokazała swoją 5-letnią córkę! Ale ma fryzurę!

 


Agnieszka Hyży pokazała płaski brzuch

Agnieszka Hyży pokazała płaski brzuch

Agnieszka Hyży w bikini

Agnieszka Hyży w bikini

Agnieszka Hyży pokazała swoją córkę z poprzedniego małzeństwa

Agnieszka Hyży pokazała swoją córkę z poprzedniego małzeństwa

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×